Mēs izmantojam sīkfailus (cookies), lai Jūs varētu lietot mājaslapu pēc iespējas daudzveidīgāk
Es piekrītu

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanas process

Iepriekšējos rakstos mēs jau minējām, kāpēc autonomā sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ir labākais risinājums jūsu mājai, gadījumā, ja nav piekļuves dabas gāzei.
Kaut arī tādas apkures sistēmas ierīkošana šķiet sarežģīta, īstenībā montāžas un sagatavošanas darbu process ir precīzi reglamentēts un atstrādāts.

Pamatā tas iekļauj sevi 5 pamatetapus: priekšprojekts, projektēšana un saskaņošana, montāža, regulēšana un objekta nodošana ekspluatācijā.

Īsumā izstāstīsim par katru no šiem etapiem. Tas jums palīdzēs saprast kā notiek sistēmas instalācijas process.

Priekšprojekts

Viss sākas ar sagatavošanas darbiem. Šī etapa uzdevums ir apkopot visu nepieciešamo informāciju par jūsu zemes apgabalu, kas vēlāk kļūs par pamatu projektam un ta turpmākai realizācijai.

Šis solis paredz gāzes kompānijas speciālista vizīti uz jūsu zemes. Viņa uzdevums ir novērtēt objektu un veikt visus nepieciešamos mērījumus projektu dokumentācijai. Tieši šajā posmā tiek izvērtēts, kur vislabāk izvietot gāzes cisternu.

Tiek mērīti visi apgabala parametri, lai viss būtu attiecīgi normām un vēlāk nerastos nekādas problēmas ar objekta nodošanu vai saskaņošanu būvvaldē.

Par šī etapa rezultātu kļūs darbu tāme, proti, tiks aprēķinātas precīzas darbu kopējās izmaksas, kā arī tiks sagatavots līgums ar klientu.

Projektēšana

Balstoties uz iepriekšējā etapā iegūto informāciju, sākas darbu projekta izstrāde, kas tiks veiktas objektā, to precīzs aprēķins, kā arī visu mājas gāzes apgādes sistēmas elementu aprēķins, iekārtu specifikācija utml.

Projekta izstrādes termiņi var svārstīties atkarība no plānoto darbu sarežģītības. Parasti tas aizņem vairākas nedēļas, skaitot no līguma parakstīšanas brīža.

Šī posma darbu pēdējā stadijā visa projektu dokumentācija tiek saskaņota ar būvvaldi, kur to pārbauda valsts speciālisti un beigās arī apstiprina oficiāli. Saskaņošanas laiks parasti aizņem pāris nedēļas. Tas ir ļoti atkarīgs no jūsu dzīvesvietas ģeografiskā izvietojuma. Piemēram, Rīgā saskaņošana vidēji aizņems līdz vienam mēnesim.

Montāža

Pēc projekta saskaņošanas ar valsts iestādēm dažu dienu laikā veic ārējas gāzes apgādes sistēmas montāžu. Tiks veikti arī zemes darbi. Gadījumā, ja gāzes cisterna būs pazemes, tad sagatavo grāvi. Sagatavo cisternas pamatu - dzelzsbetona plāksni.

No cisternas līdz mājai ierīko gāzes padeves cauruli, ko izvieto speciāli sagatavotajā tranšejā. Pēc tam ar metināšanas darbu palīdzību visi sistēmas elementi tiek savienoti. Parasti būvniecības-montāžas darbi aizņem pāris dienas un to rezultāts ir pilnībā ierīkota jūsu privātmājas gāzes apgādes sistēma.

Regulēšanas un palaišanas darbi

Vienkārši uzstādīt sistēmu vēl nebūt nav viss.

Uzreiz pēc montāžas veic regulēšanas darbus. Sistēma tiek rūpīgi pārbaudīta. Veic tās testēšanu un mērījumus, kuriem jāatbilst noteiktām normām.

Cisterna tiek piepildīta ar gāzi un pievienota mājas gāzes apgādes sistēmai.

Rezultātā sistēma ir gatava darbam, palikušas tikai dažas fromalitātes.

Objekta nodošana ekspluatācijā

Pēdējais un noslēdzošais mājas gāzes apgādes sistēmas instalācijas etaps. Pasūtītāja klātbūtnē objekts tiek nodots ekspluatācijā, par ko paraksta attiecīgu aktu.

Pasūtītājam tiek nodota visa dokumentācija.

Viss, sistēma ir gatava darbam.

Protams, atškirībā no graunuļu apkures sistēmas autonomās sašķidrinātās gāzes sistēmas ierīkošana objektīvi aizņem vairāk laika. Bet priekšrocības, kas tai piemīt, pārpārēm atmaksā gan laika, gan naudas ieguldījumus. Jo māja, kuru būvējam un kurā dzīvosim, nav uz vienu dienu, bet uz visu dzīvi. Nodrošināt tās komfortu un izturību ir mūsu prioritātes uzdevums.

Kur vērsties, lai pakonsultētos par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu?

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu: projektēšanu, projekta saskaņošanu, uzstādīšanu un sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu.
  • Iespaidīga pieredze – Uzņēmums Intergaz ir ierīkojis vairāk nekā 3785 autonomās gāzes apgādes sistēmas gan privātmājās un kotedžu ciematos, gan lielos ražošanas objektos.
  • Pašiem savas montāžas brigādes – Uzņēmuma Intergaz kvalificētie speciālisti veic visus darbus, sākot ar gāzes apgādes sistēmas ierīkošanu un nodošanu ekpluatācijā līdz pat sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas servisa pakalpojumiem.
  • Bez starpniekiem – Mums ir pašiem savs gāzes terminālis, noliktavu komplekss, kvalificēti štata darbinieki un pilns nepieciešamā aprīkojuma klāsts sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas ierīkošanai.
  • Strādājam visā Latvijā – Ierīkojam sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas jebkurās, pat grūti sasniedzamās vietās Latvijā.

Pasūtīt kvalificēta speciālista bezmaksas vizīti objektā var, zvanot uz bezmaksas tālruni 20001804 vai aizpildot kontaktu formu sadaļā Kontakti.

Atsauksmes par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu

Ātrās saites
Seko mums
Birojs Daugavpilī
Vaļņu iela 30,
Daugavpils, LV-5401
Birojs Rīgā
Lielirbes iela 1,
Rīga, LV-1046
20001804
Rekvizīti
INTERGAZ SIA
LV51503023031
Vaļņu iela 30, Daugavpils, LV­5401, LVA
AS BluOr Bank
CBBRLV22
LV57CBBR1126356400010
SWIFT: CBBRLV22
© Intergaz 2023. Visas tiesības ir aizsargātas
Bezmaksas tālrunis: 20001804