Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Sašķidrinātās gāzes autonomās apkures sistēmas privātmājām

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu izvēlas ļaudis, kuri augstu vērtē savu laiku un komfortu. Vienkārši uzstādiet komfortablu temperatūru un savā mājoklī baudiet siltumu un omulību. Pateicoties mūsdienīgajai sašķidrinātās gāzes apkures sistēmai, tas viss ir nevis mīts, bet gan realitāte!

Kā darbojas sašķidrinātās gāzes apkures sistēma?

Cik maksā sašķidrinātās gāzes apkures sistēma?

Aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs jums nosūtīsim aptuvenās izmaksas sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanai jūsu privatmājā.

m2

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas galīgās uzstādīšanas izmaksas tiek aprēķinātas pēc individuāla projekta.

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas priekšrocības

1
Komforts un siltums jūsu mājā

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma strādā pēc principa “ieslēdz un aizmirsti”. Vienkārši mājā noregulējiet sev komfortablu temperatūru, un pārējo sistēma izdarīs pati.

Drošība un vides aizsardzība

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma aprīkota ar mūsdienīgu drošības sistēmu pret sašķidrinātās gāzes noplūdi. Sašķidrinātā gāze degot neveido kodīgus dūmus, kas kaitē jūsu veselībai un apkārtējai videi.

2
3
Sistēmas universalitāte

Iespēja pāriet uz dabasgāzes apkuri, ja jūsu mājas tuvumā ir pieejama gāzes maģistrāle.

Pieejamība visā Latvijā

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma (propāns, propāns-butāns) var tikt uzstādīta jebkurā vietā Latvijā.

4

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas priekšrocības

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanas etapi
Sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanas etapi
  • Pirmsprojekts un tāmes
  • Projekta izstrādāšana un saskaņošana
  • Akures sistēmas montāža
  • Pirmspalaišanas darbi
  • Objekta nodošana ekspluatācijā
  • Siltums un komforts jūsu mājā

1

Pirmajā etapā tiek novērtēta materiāli tehniskā projekta puse un izstrādāta orientējoša tāme.

2

Projektēšana, izstrāde un gazifikācijas projekta saskaņošana būvvaldē.

3

Montāžas darbi tiek veikti īsā laikā – 2–3 dienas no brīža, kad projekts saskaņots būvvaldē.

4

Tiek veikti pēc celtniecības-montāžas darbu pabeigšanas un nepieciešami, lai pārbaudītu sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas efektivitāti.

5

Objekta nodošana notiek pasūtītāja klātbūtnē, par ko tiek sastādīts un parakstīts akts, kuru paraksta abas puses.

6

Rezultāts, kuru jūs saņemat pēc objekta pieņiemšanas ekspluatācijā. Izbaudiet siltumu un mājīgumu savās mājās.

Klientu atsauksmes

Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju jautājumos, kas saistīti ar sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Padomu sniegs kvalificēti uzņēmuma «Intergaz» speciālisti.

5 bieži uzdotie jautājumi par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu

Kā izvēlēties gāzes tvertni sašķidrinātās gāzes apkures sistēmai?

Pastāv divi gāzes tvertņu veidi – pazemes un virszemes. Privātmājas vai kotedžas autonomajai apkurei ar sašķidrināto gāzi visbiežāk tiek izmantotas pazemes tvertnes. Ir pieejamas šādu tilpumu gāzes tvertnes: 2,7 m³, 4,8 m³, 6,4 m³ un 9 m³. Pazemes gāzes tvertnes mazāk ir pakļautas apkārtējās vides temperatūras svārstībām. Pazemes tvertņu uzstādīšana ārpilsētas māju apkurei iespējama tikai tādās vietās, kur gruntsūdeņu līmenis nepārsniedz 1,5 m. Tvertnes apjoms tiek izvēlēts atbilstoši plānotajam sašķidrinātās gāzes patēriņam.

Kāds ir sašķidrinātās gāzes glabāšanai paredzēto tvertņu ekspluatācijas ilgums un cik bieži nepieciešams veikt sistēmas apkopi?

Ja tiek veikta atbilstoša tehniskā apkope, autonomās apkures sistēma ar sašķidrināto gāzi var kalpot daudzas desmitgades. Visas apkures sistēmas tehniskā pārbaude notiek reizi gadā, un to veic uzņēmums, kas uzstādījis apkures sistēmu. Katrus 12 gadus gāzes tvertnei jāveic pilna tehniskā apskate, kurā ietverta armatūras nomaiņa, tvertnes sienu biezuma pārbaude, kā arī iekšpuses apskate.

Vai autonomā gāzesapgādes sistēma ir droša?

Autonomā sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ir ārkārtīgi uzticama un bez problēmām kalpo daudzas desmitgades. Par gāzes tvertnes drošību gādā ventiļi, kas seko līdzi spiedienam gāzes tvertnes iekšienē un spiediena paaugstināšanās gadījumā to koriģē līdz vēlamajam līmenim. Gāzes tvertnes konstrukcija ir izturīga pret jebkādu ārēju iedarbību, pat pret lielām temperatūras svārstībām (piemēram, ugunsgrēks tiešā tuvumā). Apkures sistēma ne tikai ir ilgmūžīga, bet arī ekoloģiska, jo tā apkārtējo vidi nepiesārņo ar būtisku daudzumu kaitīgo vielu.

Cik aizņem apkures sistēmas uzstādīšanas process?

Sašķidrinātās gāzes (propāns, propāns-butāns) apkures sistēmas uzstādīšanas process vidēji aizņem aptuveni mēnesi. Uzstādīšanas laiku ietekmē jūsu mājas celtniecības stadija. Lielāko daļu laika aizņem projektēšana un saskaņošana, pats darbs (gāzes tvertnes uzstādīšanas un gāzesvada pievilkšana apkures sistēmai) aizņem 2–3 dienas.

Vēlos uzstādīt sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Ar ko sākt un kur vērsties?

Uzņēmuma Intergaz speciālisti atbildēs uz jebkuru jūsu jautājumu par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Jūs varat zvanīt uz bezmaksas tālruņa numuru 1804 vai arī aizpildīt kontaktformu mūsu mājaslapā. Uzņēmuma Intergaz speciālisti bez maksas dosies uz klienta objektu jebkurā Latvijas vietā, kur plānots uzstādīt sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Tiks veikta objekta apskate, aprēķināta aptuvenā projekta tāme, kā arī aprēķinātas apkures aptuvenās izmaksas.

Piesakieties tūlīt, un mēs ar jums sazināsimies 10 minūšu laikā!