Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Gāzes apkure jūsu mājai jebkurā Latvijas vietā!

Sašķidrinātās gāzes apkure darbojas pēc principa “ieslēdz un aizmirsti”. Vienkārši uzstādiet sev tīkamu temperatūru uz gāzes katla vadības paneļa, un visu pārējo apkures sistēma paveiks pati.

3758 klientu jau ir uzstādījuši Intergaz apkures sistēmu

Kā darbojas
sašķidrinātās gāzes apkures sistēma?

Aprēķiniet izmaksas

Priekšrocības privātmājas apkurināšanai
ar sašķidrināto gāzi

Ērta lietošana

Vienkārši uzstādiet sev tīkamu temperatūru uz gāzes katla vadības paneļa, un visu pārējo apkures sistēma paveiks pati.

Ātra uzstādīšana un pieejamība visā Latvijā

Viss sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanas process aizņem aptuveni mēnesi (ieskaitot tāmes sastādīšanu, projekta dokumentācijas izstrādi un visus pārējos nepieciešamos procesus).

Universalitāte

Iespēja pāriet uz dabasgāzes apkuri gadījumā, ja jūsu mājas tuvumā tiek ievilkta gāzes maģistrāle.

Augsta drošība un ekoloģiskums

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma aprīkota ar mūsdienīgu drošības sistēmu, kas aizsargā no sašķidrinātās gāzes noplūdes. Sadegot sašķidrinātā gāze neveido kodīgus dūmus, kas varētu kaitēt jūsu veselībai un apkārtējai videi.

Klientu atsauksmes

Privātie klienti
 • Daiga Sinate

  Finanšu direktors
 • Peteris Zimants

  Valdes loceklis
 • Vasilijs Petrovs

  Komercdirektors

Salīdzinājums: populārākās privātmāju
apkures sistēmas

Kurināmā kaloritāte
 • Sašķidrinātā gāze
  12,88 kw × h/kg
 • Malka
  2,65 kw × h/kg
 • Granulas
  5,25 kw × h/kg
Kurināmā kaloritāte — tas ir siltuma daudzums, kuru iegūst, pilnībā sadedzinot vienu vielas mērvienību. Sašķidrinātās gāzes kaloritāte, salīdzinot ar dabasgāzi, malku un dažādu veidu granulām, ir visaugstākā. Respektīvi, sadegot vienādam dažādu kurināmo daudzumam, sašķidrinātā gāze izdala vislielāko siltuma daudzumu.
Ieguldījumi
 • Sašķidrinātā gāze
  3 800
 • Malka
  3 000
 • Granulas
  5 500
Lai aprēķinātu izmaksas sašķidrinātās gāzes apkures sistēmai ar gāzes tvertni, vislabāk ir pieteikt bezmaksas izbraukumu — objektā ieradīsies kvalificēts mūsu uzņēmuma speciālists, veiks visus nepieciešamos mērījumus un ieteiks optimālo jūsu mājas apkures sistēmas komplektāciju.
Darba stundas gadā
 • Sašķidrinātā gāze
  2 s
 • Malka
  270 s
 • Granulas
  189 s
Granulu katls jāpapildina vidēji reizi nedēļā, bet stiprā salā pat vēl biežāk (apmēram reizi trīs dienās). Ja uzstādīsiet malkas vai granulu apkures sistēmu, jūs vidēji gadā veltīsiet 189 stundas, lai sistēmu uz- turētu darba kārtībā. 189 stundas — tās ir gandrīz septiņas pilnas dienas! Ja aprēķinus veic uz 10 gadu periodu, tad jūs iztērēsiet aptuveni 1890 stundas jeb veselas 78 dienas.

Cik izmaksā sašķidrinātās
gāzes apkures sistēma?

Viktors Babahins
pārdošanas nodaļas vadītājs

Aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs jums nosūtīsim aptuvenās izmaksas sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanai jūsu privatmājā.

m2
Dāvanā grāmata!
Papildus izmaksu tāmei mēs atsūtīsim arī elektronisko grāmatu «Viss, kas jums jāzina par sašķidrinātās gāzes apkuri»

Savs Intergaz profils

Izmantojiet savu profilu, lai kontrolētu sašķidrinātās gāzes patēriņu, veiktu rēķinu apmaksu un iegūtu jaunāko informāciju par īpašajiem piedāvājumiem

Sašķidrinātās gāzes patēriņa kontrole
Rēķinu apmaksa
Sazināšanās ar personīgo menedžeri
MANS.INTERGAZ.LV

Sašķidrinātās gāzes apkures
sistēmas uzstādīšanas etapi

Viss sašķidrinātās gāzes sistēmas uzstādīšanas process aizņem aptuveni vienu mēnesi (ieskaitot tāmes sastādīšanu,
projekta dokumentācijas izstrādi un visus pārējos nepieciešamos procesus).

 • 1

  Tāme

  Tiek izvērtēta projekta materiāltehniskā puse un izstrādāta orientējoša tāme
   
 • 2

  Projekts

  Projektēšana, izstrādāšana un gazifikācijas projekta apstiprināšana būvvaldē
   
 • 3

  Uzstādīšana

  Darbi tiek veikti īsā laikā – 2–3 dienu laikā no dienas, kad veikta būvdarbu saskaņošana
   
 • 6

  Siltums un komforts jūsu mājā

  Rezultāts, kuru jūs saņemat pēc objekta pieņiemšanas ekspluatācijā. Izbaudiet siltumu un mājīgumu savās mājās.
   
 • 5

  Objekta nodošana ekspluatācijā

  Tiek veikta pasūtītāja klātbūtnē, abām pusēm parakstot aktu
   
 • 4

  Palaišanas-regulēšanas darbi

  Vajadzīgi, lai pārbaudītu sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas darbspējīgumu

Kāpēc Intergaz?

 • Lieliska pieredze

  18 gadu laikā uzņēmums Intergaz realizējis vairāk nekā 3785 autonomās gāzapgādes sistēmas – no privātmājām un kotedžu ciematiem līdz vērienīgiem ražošanas objektiem

 • Pašiem savas uzstādīšanas brigādes

  Uzņēmuma Intergaz kvalificētie speciālisti veic pilnu darbu kompleksu: no uzstādīšanas un nodošanas ekpluatācijā darbiem līdz pat sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas servisa pakalpojumiem.

 • Neatkarība no vidutājiem

  Mums ir pašiem savs gāzes terminālis, noliktavu komplekss, kvalificēti štata darbinieki un pilns sašķidrinātās gāzes sistēmas montāžai vajadzīgais aprīkojuma klāsts

 • Strādājam visā Latvijā

  Uzstādām sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas jebkurā, pat visgrūtāk sasniedzamajā Latvijas vietā.

Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju

Speciālists ieradīsies jums ērtā laikā un atbildēs uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem, kā arī parādīs, kur jūsu zemesgabalā iespējams izvietot sašķidrinātās gāzes glabāšanas tvertnes.

Boriss Beskins
Intergaz speciālists
Pieteikt speciālista bezmaksas vizīti Boriss Beskins, Intergaz speciālists
5 bieži uzdotie jautājumi par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu

Kā izvēlēties gāzes tvertni sašķidrinātās gāzes apkures sistēmai?

Pastāv divi gāzes tvertņu veidi – pazemes un virszemes. Privātmājas vai kotedžas autonomajai apkurei ar sašķidrināto gāzi visbiežāk tiek izmantotas pazemes tvertnes. Ir pieejamas šādu tilpumu gāzes tvertnes: 2,7 m³, 4,8 m³, 6,4 m³ un 9 m³. Pazemes gāzes tvertnes mazāk ir pakļautas apkārtējās vides temperatūras svārstībām. Pazemes tvertņu uzstādīšana ārpilsētas māju apkurei iespējama tikai tādās vietās, kur gruntsūdeņu līmenis nepārsniedz 1,5 m. Tvertnes apjoms tiek izvēlēts atbilstoši plānotajam sašķidrinātās gāzes patēriņam.

Kāds ir sašķidrinātās gāzes glabāšanai paredzēto tvertņu ekspluatācijas ilgums un cik bieži nepieciešams veikt sistēmas apkopi?

Ja tiek veikta atbilstoša tehniskā apkope, autonomās apkures sistēma ar sašķidrināto gāzi var kalpot daudzas desmitgades. Visas apkures sistēmas tehniskā pārbaude notiek reizi gadā, un to veic uzņēmums, kas uzstādījis apkures sistēmu. Katrus 12 gadus gāzes tvertnei jāveic pilna tehniskā apskate, kurā ietverta armatūras nomaiņa, tvertnes sienu biezuma pārbaude, kā arī iekšpuses apskate.

Vai autonomā gāzesapgādes sistēma ir droša?

Autonomā sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ir ārkārtīgi uzticama un bez problēmām kalpo daudzas desmitgades. Par gāzes tvertnes drošību gādā ventiļi, kas seko līdzi spiedienam gāzes tvertnes iekšienē un spiediena paaugstināšanās gadījumā to koriģē līdz vēlamajam līmenim. Gāzes tvertnes konstrukcija ir izturīga pret jebkādu ārēju iedarbību, pat pret lielām temperatūras svārstībām (piemēram, ugunsgrēks tiešā tuvumā). Apkures sistēma ne tikai ir ilgmūžīga, bet arī ekoloģiska, jo tā apkārtējo vidi nepiesārņo ar būtisku daudzumu kaitīgo vielu.

Cik aizņem apkures sistēmas uzstādīšanas process?

Sašķidrinātās gāzes (propāns, propāns-butāns) apkures sistēmas uzstādīšanas process vidēji aizņem aptuveni mēnesi. Uzstādīšanas laiku ietekmē jūsu mājas celtniecības stadija. Lielāko daļu laika aizņem projektēšana un saskaņošana, pats darbs (gāzes tvertnes uzstādīšanas un gāzesvada pievilkšana apkures sistēmai) aizņem 2–3 dienas.

Vēlos uzstādīt sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Ar ko sākt un kur vērsties?

Uzņēmuma Intergaz speciālisti atbildēs uz jebkuru jūsu jautājumu par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Jūs varat zvanīt uz bezmaksas tālruņa numuru 1804 vai arī aizpildīt kontaktformu mūsu mājaslapā. Uzņēmuma Intergaz speciālisti bez maksas dosies uz klienta objektu jebkurā Latvijas vietā, kur plānots uzstādīt sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu. Tiks veikta objekta apskate, aprēķināta aptuvenā projekta tāme, kā arī aprēķinātas apkures aptuvenās izmaksas.

Atstājiet pieprasījumu tūlīt, un mēs atgriezīsimies pie jums 1 darba dienas laikā!