Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Gāzes balonu apkures sistēma mājai ar 79 litru gāzes baloniem

Gāzes balonu apkures sistēmā mājas apkurei, ūdens uzsildei un ēdiena gatavošanai uz gāzes plīts tiek izmantoti seši 79-litrīgi gāzes baloni.

Kā strādā gāzes balonu apkures sistēma?

Gāzes balonu apkures sistēmas priekšrocības

1
Autonomitāte
Jums nevajadzēs pastāvīgi papildināt cietā kurināmā krājumus, nodarboties ar uzglabāšanu un katla tīrīšanu. Gāzes balonu apkures sistēma strādā autonomi un neprasa papildu rūpes. Uzstādiet mājā komfortablu temperatūru, un pārējo visu sistēma izdarīs pati.
Universalitāte
Ja būs iespēja jūsu māju pieslēgt gāzes maģistrālei ar dabasgāzi, jūs bez papildu tēriņiem varēsiet pāriet uz minēto kurināmā veidu.
2
3
Pieejamība visā Latvijā
Gāzes balonu apkures sistēmu iespējams uzstādīt jebkurā, pat visgrūtāk sasniedzamajā, Latvijas vietā.
Drošība un vides aizsardzība
Gāzes balonu apkures sistēma ir nekaitīga un ekoloģiska. Sašķidrinātā gāze degot neveido kodīgus dūmus, nepiesārņo apkārtējo vidi un nekaitē jūsu tuvinieku veselībai.
4

Bieži uzdotie jautājumi par gāzes balonu apkures sistēmu

Kāpēc ir vērts izvēlētes Intergaz apkures sistēmu?

Uzņēmums Intergaz ir specializējies gazifikācijas un gāzes balonu apkures sistēmas risinājumos. Mēs veicam autonomu apkures sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu, kā arī nodrošinām gāzes balonu piegādi visā Latvijā. Visa piegādājamā gāze ir izgājusi kvalitātes kontroli, ko veikusi NORD CONTROL ekspertu komanda, un mēs garantējam augstu gāzes kvalitāti Intergaz piegādātajos gāzes balonos.

Kam piemērota gāzes balonu apkures sistēma?

Sašķidrinātās gāzes baloni var tikt izmantoti privātmāju un vasarnīcu autonomai apkurei. Apkures sistēmai pieslēgti seši 79 litru tilpuma gāzes baloni. Sistēmas ekspluatācija un vadīšana ir vienkārša, sistēma ir ekoloģiska, tā var tikt uzstādīta jebkurā brīdī un tā nodrošina ātru karstā ūdens uzsildes iespēju un iespēju gatavot maltīti uz gāzes plīts, turklāt sistēma uzstādāma jebkurā Latvijas vietā. Pāriet uz autonomās apkures sistēmu ar gāzes baloniem var gan, ja iepriekš nav bijis pieslēgums gāzes maģistrālei, gan, ja iepriekš ticis izmantots dīzeļkurināmais vai citi siltumavoti. Pieslēgšanās gāzes balonu apkures sistēmai neprasa papildu cauruļu ievilkšanu vai citu iekšdarbu veikšanu mājā.

Kā saprast, ka pienācis laiks sistēmā mainīt gāzes balonus?

Gāzes balonu apkures sistēma apīkota ar pārslēdzējvārstuli, kam pievienotais indikators uzrāda, uz kuriem gāzes baloniem sistēma attiecīgajā mirklī strādā (uz pamata vai rezerves). Sākumā sistēma strādā uz trīs pamatbaloniem, bet pēcāk, kad pamata gāzes balonos gāze beigusies, sistēma automātiski pārslēdzas uz rezerves gāzes baloniem.

Cik stabili darbojas gāzes balonu apkures sistēma laikā, kad āra temperatūra ir mīnusos?

Gāzes balonu apkures sistēmā tiek izmantoti gāzes baloni ar tīru propānu. Tīrs propāns stabili iztvaiko pie temperatūras līdz -40 ˚С. Tāpēc jūsu gāzes balonu apkures sistēma stabili darbosies pat, ja ārā būs ļoti zema temperatūra.

Vai man pašam jāmaina gāzes baloni?

Uzņēmums Intergaz nodrošina gāzes balonu bezmaksas piegādi un uzstādīšanu. Tāpēc jums nebūs gāzes balonu apkures sistēmas baloni jāmaina pašiem. Pieteikt piegādi un uzstādīšanu var veikt, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 1804.

Vai gāzes skapja uzstādīšanai vajadzīgs projekts?

Saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas celtniecības normatīviem pirms montāžas darbu uzsākšanas vajadzīgs projekts gāzes skapja uzstādīšanai un iekšējā gāzes vada ierīkošanai. Šis projekts nav jāsaskaņo būvvaldē.

Kādi ir gāzes skapja izmēri?

Gāzes skapja izmēri: platums 2 m 46 cm, augstums 1 m 49 cm, dziļums 0,41 m. Ja vēl neesat mūsu klients, piesakiet bezmaksas konsultāciju, un mūsu uzņēmuma speciālisti drīzā laikā aprēķinās projekta izmaksas, kurās ietverti izdevumi par uzstādīšanu un pieslēgšanu gāzes balonu

Piesakieties tūlīt, un mēs ar jums sazināsimies 10 minūšu laikā!