1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Jauna dizaina Intergaz gāzes sildītāji, lai radītu mājīgu atmosfēru

Intergaz piedāvājuma klāstā ir ne tikai praktiski un izdevīgi produkti, bet arī kas īpašs mājīgas atmosfēras radīšanai - ārpustelpu gāzes sildītāji! Šie sildītāji ar atklātu liesmu ir lielisks risinājums gan siltuma, gan mājīguma radīšanai jūsu mājas verandā vai terasē. Pavasarī, kad saule priecē, bet vēl nesilda, un kad jau gribas pēcpusdienās un vakaros izbaudīt mostošās dabas spirgtumu, sildītājs terasē ir lielisks risinājums. Tāpat tas noderēs rudens pirmajos mēnešos, kad vēl gribas pakavēties laukā, vai vēsākās vasaras dienās.

gāzes terases sildītājs CUBE 1 - Intergaz
Gāzes terases sildītājs CUBE 1. Fotogrāfs: Alina Kareva

Kādus ārpustelpu gāzes sildītājus iespējams iegādāties

Gāzes sildītāji Intergaz produktu klāstā bijuši jau labu laiku, bet tagad pieejami divi īpaši moderna dizaina ārpustelpu gāzes sildītāji, kas iederēsies arī vismodernākajā interjerā – CUBE 1 un CUBE 2

jauni gāzes terases sildītāji Intergaz

CUBE 1 ir 139 cm augsts sildītājs ar platumu un dziļumu – 46,9 cm, kura apsildes rādiuss ir aptuveni 2,5 metri! Tā gāzes balona tilpums ir 27 litri un tas bez pārtraukuma var degt 9 līdz 11 stundas. CUBE 1 ir moderns, melns un elegants sildītājs ar stikla virsmu un melnu rāmi tā augšdaļā, kuru iespējams iegādāties par 399 EUR ar PVN vai arī uz nomaksu par aptuveni 33 eiro mēnesī (izmantojot mūsu kredītpartnera Inbank pakalpojumus).

CUBE 2 ir 131 cm augsts sildītājs ar platumu un dziļumu – 46,9 cm, kura apsildes rādiuss arī ir aptuveni 2,5 metri! CUBE 2 ir moderns, lakonisks sildītājs ar stikla virsmu bez rāmja tā augšdaļā, kuru iespējams iegādāties par 399 EUR ar PVN vai arī uz nomaksu par aptuveni 33 eiro mēnesī (izmantojot mūsu kredītpartnera Inbank pakalpojumus).

PYRAMID - piramīdveida ārpustelpu gāzes sildītāju, kurš ir ideāli piemērots nelielu teritoriju apsildīšanai. PYRAMID augstums ir 211 cm, platums – 64cm un arī šī sildītāja apsildes rādiuss ir aptuveni 2,5 metri. Bez pārtraukuma tas var degt 11 līdz 13 stundas, un tam ir ritentiņi pārvietošanai. Šī sildītāja cena ir 350 EUR ar PVN vai arī uz nomaksu par aptuveni 30 eiro mēnesī (izmantojot mūsu kredītpartnera Inbank pakalpojumus).

Iegādājies ārpustelpu gāzes sildītājus no sašķidrinātās gāzes eksperta – Intergaz!

Vairāk informācijas par Intergaz jaunajiem ārpustelpu gāzes sildītājiem, kā arī video, kurā tie redzami darbībā, iespējams atrast https://silditaji.intergaz.lv/.

SIA Intergaz gāzapgādes tirgū darbojas jau 20 gadus, un ir otrais lielākais sašķidrinātās gāzes importa uzņēmums Baltijā. Uzņēmums iekļauts TOP 150 Latvijas uzņēmumu skaitā, turklāt ir lielākais nodokļu maksātājs Latgales novadā. Uzņēmums nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Tāpat Intergaz šos pakalpojumus piedāvā gan biznesa, gan privātajiem klientiem. Intergaz piedāvā augstvērtīgu produktu, kā arī ērtu un drošu apkalpošanu!

Ja interesējies par iespēju izmantot kādu no Intergaz pakalpojumiem, sazinies ar uzņēmuma pārstāvi pa tālruņa numuru 1804, vai arī apmeklē Intergaz mājaslapu, kurās varēsi pieteikties saņemt cenas piedāvājumu vai bezmaksas konsultāciju, kā arī aizpildīt pieteikuma anketu un saņemt individuālu pakalpojuma piedāvājumu no Intergaz speciālista.