1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Gāzes katlu automātika

Mēs jau iepriekš blogā mazliet runājām par gāzes katlu automātiku. Kā izvēlēties gāzes katlu. Galvenie raksturlielumi Šodien mēs vēlamies šo tēmu apskatīt plašāk un pastāstīt, kas ir gāzes katlu automātika un kā tā mums palīdz ikdienā. Vispirms ir jāiegaumē, ka VISI modernie katli ir aprīkoti ar automātiskās regulēšanas sistēmām jeb automātiku. Tā ir neatņemama gāzes katlu sastāvdaļa, kas ļauj nodrošināt diennakts kontroli bez regulāras un tiešas jūsu līdzdalības. Modernie katli ir radīti jūsu komfortam, tiem ir daudz funkciju, kuras vēl nesen šķita neiespējamas. Svarīgākais, kas jums jāzina par automātiku: tagad jums ir tikai jāizvēlas vispiemērotākais temperatūras režīms, tas, starp citu, ir ļoti viegli izdarāms, bet par pārējo parūpēsies pati sistēma. 

regulējams gāzes katls

Drošības kontrole

Mēs nenogurstoši atgādinām: svarīgākais, kam jābūt paredzētam ikviena gāzes katla aprīkojumā, ir drošības kontrole. Kontroles sistēmā ietilpst neskaitāmi sensori, kuri reaģē uz ikvienu gāzes spiediena samazināšanos vai palielināšanos. Savukārt pateicoties autodiagnostikas funkcijai jūs varat neuztraukties par ierīces darbību, jo vajadzības gadījumā sistēma vienkārši katlu atslēgs līdz pilnīgai atjaunošanai. Moderna gāzes katla drošības automātiskās kontroles sistēmā ir ļoti daudz elementu, svarīgākie ir: 

  • Dažādu bojājumu un ārkārtas situāciju diagnostikas sistēma, kura nepārtraukti seko sistēmas darbībai.
  • Sensors, kas aizsargā katlu pret pārkāršanu, bet sistēmu pret vārīšanos.
  • Gāzes maksimālā spiediena relejs, kas aizsargā katlu pret nekontrolētām gāzes spiediena svārstībām, kuras var radīt gāzes kameras izdegšanu vai sprādzienu.
  • Sensors, kas aizsargā katlu pret pārkaršanu un sistēmu pret bojājumiem.
  • Sensors, kas aizsargā sistēmu pret aizsalšanu, — automātiski ieslēdz sistēmas apsildi, ja kritiski samazinās siltumnesēja temperatūra.

Šīs automātiskās sistēmas nodrošina drošāku un ilgāku gāzes katla, visas sistēmas darbību, kā arī aizsargā jūs un jūsu ģimeni.

Komforta radīšana

Modernie gāzes katli spēj regulēt temperatūru telpās atbilstoši gaisa temperatūrai uz ielas, diennakts laikam vai pat nedēļas dienai. Šim nolūkam katlam ir pievienots īpašs vadības panelis, kā arī temperatūras sensori iekšpusē un ārpusē, pateicoties tiem jums nebūs vajadzības nemitīgi ieslēgt un izslēgt katlu. Iestatot funkciju „Ziema - vasara” „vasaras” režīmā katls taupīs enerģiju, telpu apsildei izmantojot tikai daļu jaudas. Īpaši jāpiemin arī šādas automātiskās funkcijas: 

  • Katla atslēgšanās, atslēdzoties elektroenerģijai centrālajā tīklā
  • Katla bloķēšana, atslēdzot gāzi
  • Katla atgaisošana
  • Degļa sūkņa un ventilatora ātruma regulēšana
  • Degšanas produktu piespiedu novadīšana

Tāpat kā viss cits, arī gāzes katli nemitīgi tiek pilnveidoti, lai to lietošana sagādātu aizvien mazāk rūpju. Katli ir domāti jums un jūsu komfortam. Atliek vien iestatīt jums nepieciešamo temperatūru un baudīt siltumu mājās, aizmirstot par sistēmas nemitīgu kontroli. Ja jūs nopietni apsverat gāzes katla iegādi, iesakām jums izlasīt par galvenajiem raksturlielumiem, kas jāņem vērā, izvēloties gāzes katlu: Kā izvēlēties gāzes katlu. Svarīgākie raksturlielumi Savukārt izvēlēties kvalitatīvu un drošu katlu jums palīdzēs mūsu partneri no uzņēmumiem INTREX  un Viesmann.