Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Autonomā gāzesapgāde lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumos

Uzņēmuma autonomā gāzesapgāde ir pilnīgi neatkarīga sašķidrinātās gāzes (propāns-butāns) gāzesapgādes sistēma lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumiem jebkurā Latvijas vietā.

Jau vairāk nekā 650 uzņēmumu izmanto “Intergaz” gāzesapgādes sistēmu.

Autonomās gazifikācijas sistēmas
ierīkošana uzņēmumos

Pieteikt izmaksu aprēķinu

Sešas galvenās priekšrocības, uzņēmumā ieviešot
sašķidrinātās gāzes autonomo gāzesapgādi

Ekonomiski izdevīgi

Sašķidrinātajai gāzei (propānam-butānam) piemīt augsta siltumspēja, kas šo kurināmā veidu salīdzinājumā ar citiem kurināmā veidiem (dīzeļdegvielu, malku, šķeldu) padara īpaši pievilcīgu.

Zemi ekspluatācijas izdevumi

Gāzes degļi, katli un citas gāzes iekārtas ir ievērojami igspējīgākas nekā cietā kurināmā un dīzeļdegvielas aprīkojums – tas tādēļ, ka propāna-butāna gāzei ir zemāks sēra savienojumu saturs.

Nepārtraukts ražošanas process

sašķidrinātā gāze iztvaiko pat –40 °C temperatūrā, tādējādi jūsu uzņēmumam nodrošinot pastāvīgu ražošanu jebkādos laikapstākļos.

Automatizācija

Gāzesapgādes sistēma ir pilnībā automatizēta un neprasa pastāvīgu apkalpojošā personāla klātbūtni.

Augsta degvielas drošība

Nav iespējama degvielas zādzība (atšķirībā no dīzeļdegvielas un cietā kurināmā). Gāze pilnīgi hermētiskajā sašķidrinātās gāzes tvertnē tiek iepildīta zem 16 atmosfēru spiediena, un izsūknēt to var tikai ar speciālu iekārtu.

Ekoloģiskums

Sašķidrinātā gāze ir ievērojami ekoloģiskāka nekā dīzelis, malka un granulas. Degšanas laikā neveidojas kvēpi, sodrēji un nepatīkamas smakas.

Klientu atsauksmes

Privātie klienti
 • Daiga Sinate

  Finanšu direktors
 • Peteris Zimants

  Valdes loceklis
 • Vasilijs Petrovs

  Komercdirektors
Pāsūtiet bezmaksas konsultāciju

Autonomās gāzes apgādes sistēmas uzstādīšanas izpildīto darbu piemēri.

 • Bēne

  Graudu kaltes

  komplekss «Balticovo»

 • Rēzekne

  Graudu kaltes

  komplekss «Linas Agro»

 • Saldus novads

  Graudu kaltes

  komplekss «Dīkmaļi ZS»

 • Eleja

  Graudu kaltes

  komplekss «Elagro Trade»

 • Eleja

  Graudu kaltes

  komplekss «Līgo ZS»

 • п. Salas pagasta

  Graudu kaltes

  komplekss «Mazās Saulespuķes ZS»

Cik maksā uzņēmuma autonomā gazifikācija?

Aizpildiet formu zemāk, un mūsu kvalificētie speciālisti sazināsies ar Jums un sniegs detalizēto informāciju par autonomās gāzes apgādes sistēmas uzstādīšanas nepieciešamiem ieguldījumiem Jūsu uzņēmumam.

Savs Intergaz profils

Izmantojiet savu profilu, lai kontrolētu sašķidrinātās gāzes patēriņu, veiktu rēķinu apmaksu un iegūtu jaunāko informāciju par īpašajiem piedāvājumiem

Sašķidrinātās gāzes patēriņa kontrole
Rēķinu apmaksa
Sazināšanās ar personīgo menedžeri
MANS.INTERGAZ.LV

Kāpēc Intergaz?

 • Lieliska pieredze

  18 gadu laikā uzņēmums Intergaz realizējis vairāk nekā 3785 autonomās gāzapgādes sistēmas – no privātmājām un kotedžu ciematiem līdz vērienīgiem ražošanas objektiem

 • Pašiem savas uzstādīšanas brigādes

  Uzņēmuma Intergaz kvalificētie speciālisti veic pilnu darbu kompleksu: no uzstādīšanas un nodošanas ekpluatācijā darbiem līdz pat sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas servisa pakalpojumiem.

 • Neatkarība no vidutājiem

  Mums ir pašiem savs gāzes terminālis, noliktavu komplekss, kvalificēti štata darbinieki un pilns sašķidrinātās gāzes sistēmas montāžai vajadzīgais aprīkojuma klāsts

 • Strādājam visā Latvijā

  Uzstādām sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas jebkurā, pat visgrūtāk sasniedzamajā Latvijas vietā.

Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju

Speciālists ieradīsies jums ērtā laikā, atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, kas saistīti ar autonomās gāzesapgādes sistēmas uzstādīšanu, kā arī parādīs, kur jūsu uzņēmuma teritorijā ir iespējams izvietot sašķidrinātās gāzes glabāšanas tvertnes.

Edgars Spade
Intergaz speciālists
Pieteikt speciālista bezmaksas vizīti Edgars Spade, Intergaz speciālists

Pieci bieži uzdoti jautājumi par autonomo gāzesapgādi lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumos

Kā aprēķināt ekonomisko izdevīgumu, dīzeļdegvielu aizstājot ar sašķidrināto gāzi?

Mēs iesakām mūsu mājaslapā aizpildīt kontaktformu, un kāds no mūsu kvalificētajiem pārstāvjiem sagatavos detalizētus aprēķinus par jūsu uzņēmuma pāriešanu no dīzeļkurināmā uz sašķidrināto gāzi.

Cik ilgu laiku aizņem projekta izstrādes un autonomās gāzesapgādes sistēmas uzstādīšanas process uzņēmumā?

Autonomās gāzesapgādes uzstādīšanas process vidēji aizņem no mēneša līdz pusotram mēnesim. Lielāko daļu laika aizņem projektēšana un projekta apstiprināšana, bet paši autonomās gāzesapgādes uzstādīšanas darbi uzņēmumā vidēji aizņem aptuveni nedēļu.

Vai uzņēmums, kas strādā ar dīzeļdegvielu, var pāriet uz sašķidrināto gāzi?

Jā, var. Daudzi lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumi ekonomiskā izdevīguma dēļ Latvijā aktīvi no dīzeļa pāriet uz sašķidrināto gāzi. Mēs iesakām mūsu mājaslapā aizpildīt kontaktformu, un kāds no mūsu kvalificētajiem pārstāvjiem sagatavos detalizētus aprēķinus par jūsu uzņēmuma pāriešanu no dīzeļkurināmā uz sašķidrināto gāzi.

Kā iekārtota autonomā gāzesapgāde uzņēmumiem?

Autonomās gāzesapgādes sistēmas atslēgas elements ir gāzes tvertne – īpaši aprīkota tilpne sašķidrinātās gāzes (propāna, propāna-butāna) glabāšanai. Atkarībā no saimniecības izmēriem un ikdienas vajadzībām tiek izvēlēts atbilstošākais tvertnes tilpums vai no vairākām tvertnēm izveidots vienots rezervuārais parks. No gāzes tvertnes pa pazemes gāzesvadiem sašķidrinātā gāze tiek nepastarpināti nogādāta gāzi patērējošās iekārtās. Ja sašķidrinātās gāzes patēriņš ir salīdzinoši augsts, sistēmu papildina vēl citi elementi – iztvaicētāji vai arī iztvaicēšanas iekārtas ar reducētās gāzes sistēmu. Iztvaicētājos propāna-butāna šķidrā fāze tiek pārvērsta gāzveida fāzē, un reducēšanas sistēma nodrošina gāzes patēriņa iekārtām vajadzīgo spiedienu. Nelielās sistēmās nav vajadzīgi iztvaicētāji, jo pietiek ar dabisko gāzes maisījuma iztvaikošanu, kas notiek pašā gāzes tvertnē.

Ar ko konsultēties par autonomās gāzesapgādes ierīkošanu uzņēmumam?

SIA “Intergaz” piedāvā pilnu sašķidrnātās gāzes autonomās gāzesapgādes sistēmas uzstādīšanas pakalpojumu spektru: projektēšanu, projekta apstiprināšanu, montāžu un autonomās gāzesapgādes sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu.

Pāsūtiet bezmaksas konsultāciju

Uzdod jautājumu, un mēs atbildēsim tev 1 darba dienas laikā!