Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Sašķidrinātā gāze lauksaimniecības vajadzībām

Sašķidrinātā gāze ir ekoloģiski tīrs un efektīvs kurināmā veids, kas ļauj automatizēt lauksaimniecības procesus un samazināt izdevumus par energoresursiem. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā sašķidrinātā gāze spēj paaugstināt jūsu uzņēmuma efektivitāti!

Sašķidrinātās gāzes izmantošanas jomas lauksaimniecībā

  • Graudu kaltēšana
  • Lopkopības fermas
  • Siltumnīcas

Graudu kaltēšana

Sašķidrinātā gāze (propāns, propāns-butāns) tiek izmantota graudu kaltēs, lai žāvētu dažādu veidu graudus – piemēram, kviešus, miežus, kā arī kukurūzu un rapšus. Autonomā gāzesapgādes sistēma uztur optimālu žāvēšanas temperatūru, tādējādi paaugstinot kaltēto graudu kvalitāti. Sašķidrinātā gāze degot neveido kodīgus dūmus, un graudos neiekļūst degšanas produkti. Tas ļauj uzstādīt gāzes degli pašā kaltē, tādējādi nodrošinot tiešu sildīšanu, kur 100% siltumenerģijas tiek novirzīta graudu žāvēšanai.

Lopkopības fermas

Sašķidrinātā gāze izmantojama lopkopības ēku (vistu, govju un cūku kūtis), apkurināšanai. Autonomā gāzesapgādes sistēma lauksaimniecības fermās ļauj uzturēt dzīvnieku audzēšanai un uzturēšanai optimālo temperatūru.

Siltumnīcas

Sašķidrinātās gāzes izmantošana (propāns, propāns-butāns) siltumnīcu apsildei gada aukstajā sezonā ļauj automatizēt sildīšanas procesu un paaugstināt ogļskābās gāzes ražošanu, kas paaugstina siltumnīcas augu fotosintēzi. Iespējas regulēt siltumpadeves intensitāti dažādās siltumnīcas zonās ļauj panākt elastīgāku ražošanas grafiku.

Sašķidrinātās gāzes priekšrocības lauksaimniecībā

1

Samaziniet savas energoresursu izmaksas

Sašķidrinātajai gāzei (propāns) piemīt augsta siltumietilpība (11200 kcal), kas šo kurināmā veidu padara īpaši pievilcīgu salīdzinājumā ar malku (2240 kcal), oglēm (4000 kcal) un dīzeļdegvielu (10180 kcal).
Uzziniet par pārejas priekšrocībām no dīzeļdegvielas uz sašķidrināto gāzi

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Autonomās gāzesapgādes sistēma, salīdzinot ar analoģiskām sistēmām, kas tiek darbinātas ar dīzeļdegvielu vai elektrību, kalpo ilgāk.

2
3

Nepārtrauktība ražošanas procesā

Sašķidrinātā gāze iztvaiko pat -40C temperatūrā, un tas jūsu uzņēmumam ļauj
nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu.

Zādzību neesamība

Atšķirībā no citiem kurināmā veidiem (dīzeļdegviela, granulas, malka, ogles),
sašķidrināto gāzi nav iespējams nozagt.

4

3 iemesli, kāpēc
vairāk nekā 400 uzņēmumi izvēlas Intergaz

1

Ātra un uzticama piegāde

Mūsu speciāli izstrādātā CRM sistēma katram pasūtījumam ļauj izveidot optimālus loģistiskas maršrutus. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts visīsākajā laikā.

Augstas kvalitātes gāzes garantija

Katra iepirktā gāzes partija jau kopš 2007. gada tiek pakļauta NORD CONTROL ekspertu komandas veiktajai kvalitātes pārbaudei. Mēs garantējam, ka jums tiks piegādāta kvalitatīva gāze.

2
3

Individuāla pieeja klientam

Izstrādājam individuālus gāzes balonu piegādes cenu komercpiedāvājumus, vadoties pēc plānotā apjoma. Jūs saņemsiet augstas kvalitātes sašķidrināto gāzi par optimālu cenu.

Klientu atsauksmes

Gāzes piegādātājs, kas par jums parūpēsies

Uzdod jautājumu, un mēs atbildēsim tev 1 darba dienas laikā!