1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Saticiet mūsu jauno logotipu!

Kompānijas 15 gadu pastāvēšanas laikā, logotips „Intergaz” parādījās ne tikai uz autotransporta, bet arī filiāļu teritorijās. Tas rotāja gāzes balonus, gāzes tilpnes degvielas stacijās, to rādīja televīzijā un tas tika pielietots reklāmas materiālos.

Bet tagad, kad mūsu kompānija ieņem līderpozīcijas vietējā tirgū, ka arī pārliecinoši strādā starptautiskajā līmenī, kompānija pieņēma lēmumu par savas vizītkartes – logotipa dizaina izmaiņām.

Kāpēc mēs nolēmām to izdarīt? Tā sanāk, ka mēs neesam vienīgais „Intergaz” pasaulē. Kompānijas ar tādu nosaukumu ir arī Krievijā un Polijā, Kazahstānā un Kiprā, ka arī citās pasaules valstīs. Šo kompāniju darbības sfēra ir līdzīga mūsu kompānijas profilam. Iespējams, dizaineri, kuri izstrādāja šo kompāniju logotipus, izmantoja viens otrā idejas. Iespējams, kompānijām, kuras ir saistītas ar sašķidrināto gāzi, idejas izmantot liesmu punkta vietā burtam „i” un zilo krāsu bija acīmredzams dizaineru paņēmiens. Bet rezultātā šo kompāniju iegūtie logotipi izrādījās līdzīgie ja ne kā dvīņi, jau kā brāļi noteikti.

Mūsu kompānija neatteicās no zilās krāsas izmantošanas savā logotipā. Zilā krāsa simbolizē pastāvību, neatlaidību, godīgumu un uzticību. Šīs īpašības mūsu kompānija vērtē visaugstāk.

Mūsu logotips neietver liesmu, kura atgādināja par sadzīves gāzes plīts degļi. Jo firma „Intergaz” šodien piedāvā ne tikai sadzīves gāzes balonus, bet plašo preču un pakalpojumu klāstu sašķidrinātās gāzes mazum un vairumtirdzniecības sfērā, ka arī autonomo gāzes apgādes sistēmu uzstādīšanā.

Mūsu jaunais logotips – sašķidrinātas gāzes piliens, kuru mūsu kompānija piegādā jau tūkstošiem klientu mūsu valstī un Eiropā. Pilienu pa pilienam mēs izcīnījām savu uzticama partnera pozīciju, piedāvājot kvalitatīvu servisu, elastīgas cenas, pārdomāto loģistiku. Katrs gāzes piliens, kurš tiek piegādāts mūsu klientiem, ietver sevī daudzu profesionāļu – „Intergaz” kolektīva lielu darbu! Gāzes piliens mūsu logotipā simbolizē, ka „Intergaz” sistemātiski pilienu pa pilienam, dienu pēc dienas, soli pa solim, uzlabo piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāti un klientu servisu.

Cienījamie klienti! Lūdzam Jūs pieņemt un iemīlēt mūsu jauno imidžu!