Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Sašķidrinātās gāzes piegāde ražošanai un rūpniecībai

Sašķidrinātā gāze ir ekoloģiski tīrs kurināmā veids ar augstu efektivitāti. Šis kurināmais ļauj nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu jebkurā Latvijas vietā, neatkarīgi no inženierkomunikācijām. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā sašķidrinātā gāze spēj paaugstināt jūsu uzņēmuma efektivitāti!

Sašķidrinātās gāzes izmantošanas iespējas ražošanā

  • Asfaltbetona ražošana
  • Industriālie objekti
  • Pārtikas ražošana
  • Apkure ražošana
Asfaltbetona ražošana

Sašķidrinātā gāze (propāns, propāns-butāns) tiek izmantota kā enerģijas avots materiālu (grants, šķembas) žāvēšanai un bituma sasildīšanai līdz temperatūrai, kas nepieciešama karsta asfaltbetona pagatavošanai. Augstā sašķidrinātās gāzes siltumspēja (11200 kcal) un tās zemais inertums šo kurināmā veidu padara īpaši pievilcīgu salīdzinājumā ar alternatīvajiem enerģijas avotiem.

Industriālie objekti

Sašķidrinātā gāze (propāns, propāns-butāns) plaši tiek izmantota šādās industrijās: koksnes žāvēšanā un apstrādē, metālkausēšanā, plastmasas liešanā, betona un ķieģeļu ražošanā, kā arī daudzās citās jomās. Ierīces, kas tiek darbinātas ar sašķidrināto gāzi, ļauj automatizēt ražošanas procesus un samazināt uzņēmuma izmaksas.

Pārtikas ražošana

Pārtikas ražošanā sašķidrinātā gāze (propāns, propāns-butāns) tiek izmantota pārtikas produktu (gaļa, zivs, piens, dārzeņi) termiskai apstrādei. Tas, ka sašķidrinātās gāzes degšanas procesā neveidojas indīgas vielas, šo kurināmā veidu padara īpaši efektīvu, kas pārtikas ražošanas nozarē ir būtisks faktors.

Ražošanas uzņēmumu apkurei

Sašķidrināto gāzi izmanto arī komercnoliktavu, terminālu, viesnīcu kompleksu un tirdzniecības centru apkurināšanai. Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma strādā autonomā režīmā un neprasa pastāvīgu kurināmā atlikuma kontroli.

Sašķidrinātās gāzes priekšrocības ražošanā

1
Samaziniet savus izdevumus par energoresursiem

Sašķidrinātajai gāzei (propāns, propāns-butāns) piemīt augsta siltumspēja, un tas šo kurināmā veidu padara pievilcīgu salīdzinājumā ar dīzeļdegvielu.

Propāns11 200kcal Malku2 240kcal Oglēm6 450kcal Dīzeļdegvielu10 300kcal
Zemas ekspluatācijas izmaksas

Autonomās gāzes apgādes sistēma, kas darbojas ar propānu, var tikt uzstādīta jebkurā Latvijas vietā, neatkarīgi no inženierkomunikāciju pieejamības. Tā ir ekoloģiska un kalpo ilgāk nekā analogas sistēmas, kas darbojas ar dīzeļdegvielu vai elektrību.

2
3
Nepārtraukts ražošanas process

Sašķidrinātā gāze (propāns) iztvaiko pat pie -40C temperatūras, un tas jūsu uzņēmumā ļauj nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu.

Zādzību neiespējamība

Atšķirībā no citiem kurināmā veidiem (dīzeļdegviela, granulas, malka, ogles) sašķidrināto gāzi nav iespējams nozagt.

4

3 iemesli, kāpēc vairāk nekā 400 uzņēmumu rūpniecībai un ražošanai izvēlas Intergaz sašķidrināto gāzi

1
Ātra un uzticama piegāde

Mūsu pašu izstrādāta CRM sistēma ļauj radīt optimālu piegādes maršrutu katram klientam. Sašķidrinātā gāzes tiks piegādāta visīsākajā laikā jebkurā Latvijas vietā.

Augstas kvalitātes gāzes garantija

Katra gāzes partija, ko mūsu uzņēmums ieved, tiek pakļauta kvalitātes pārbaudei. To jau kopš 2007. gada veic NORD CONTROL ekspertu komanda. Mēs garantējam, ka jums tiks piegādāta kvalitatīva gāze.

2
3
Individuāla pieeja klientam

Mēs izstrādājam individuālus sašķidrinātās gāzes balonu piegādes izcenojumu komercpiedāvājumus, vadoties pēc plānotā patēriņa. Jūs saņemat augstas kvalitātes sašķidrināto gāzi par optimālu cenu.

Klientu atsauksmes
Gāzes piegādātājs, kas par jums parūpēsies

Uzdod jautājumu, un mēs atbildēsim tev 1 darba dienas laikā!