1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Sadzīves gāzes baloni ar ērtu piegādi mājās

Iedomājies situāciju, kad gatavo vakariņas uz gāzes plīts, bet gāzes padeve pēkšņi tiek pārtraukta, jo balonā beigusies gāze... Nākas pārtraukt vakariņu gatavošanu, saģērbties un doties uz tuvāko degvielas uzpildes staciju vai kādu specializēto veikalu, lai iegādātos jaunu gāzes balonu, kuru, turklāt, vēl jāatved mājās un jāpievieno gāzes plītij. Šādā gadījumā sadzīves gāzes balonu izmantošana patiešām varētu šķist pārlieku piņķerīga un neērta!

Taču tam tā nav jābūt! Intergaz saviem klientiem piedāvā gāzes balonu piegādi mājās, uzstādīšanu un nomaiņu, padarot procesu ātru, ērtu un vienkāršu! Lasi tālāk, lai uzzinātu vairāk par Intergaz sadzīves gāzes balonu servisu.

Intergaz gāzes balonu maiņa un piegāde.

Intergaz gāzes balonu veidi

Intergaz saviem klientiem piedāvā vairāku veidu sadzīves gāzes balonus:

Gāzes baloni - SIA Intergaz

27 litru gāzes balons

Šos gāzes balonus ar 27 litru tilpumu iespējams ērti izmantot ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts vai nu vasarnīcā vai dzīvoklī ar iebūvētu virtuvi. Šie gāzes baloni pieejami par cenu sākot no 14,50 eiro (cenu visvairāk ietekmē tukšās taras pieejamība). 

46 litru gāzes balons

Šie gāzes baloni ar 46 litru tilpumu būs lieliski piemēroti tiem, kuri pieraduši izmantot tradicionālos gāzes balonus. Šos gāzes balonus ērti izmantot ēdienai pagatavošanai uz gāzes plīts, un tie pieejami par cenu sākot no 23,50 eiro.

50 litru gāzes balons

Arī tradicionālie gāzes baloni ar 50 litru tilpumu lielākoties tiek izmantoti ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts, un ir pieejami par cenu sākot no 26,00 eiro.

Visu veidu gāzes balonus iespējams pasūtīt Intergaz mājaslapā, izmantojot šo anketu. Cena tiks aprēķināta, ņemot vērā to, vai lietotājam jau ir tukšs gāzes balons, vai nepieciešams iegādāties jaunu. Pasūtījumu iespējams apmaksāt gan skaidrā naudā, gan ar kredītkarti.

Gāzes balonu piegāde un uzstādīšana

Intergaz nodrošina gāzes balonu piegādi, uzstādīšanu – savienošanu ar gāzes plīti un gāzes balona drošības pārbaudi bez maksas. Samaksāt vajadzēs tikai par gāzi un gāzes balonu, vai tikai par gāzi gadījumā, ja mājoklī jau ir pieejama tukša tara gāzes uzpildīšanai, un samaksu iespējams veikt gan ar karti, gan skaidrā naudā. Intergaz gāzes balonu bezmaksas maiņu un piegādi nodrošina Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē un Jēkabpilī.

Intergaz ir viens no uzņēmumiem Latvijā, kuram ir PTAC izsniegts sertifikāts par gāzes balonu tehnisko pārbaudi un uzpildīšanu.

Pateicoties tam, Intergaz gāzes baloni ir maksimāli droši lietojami, jo, piepildot balonus, katram gāzes balonam vispirms jāiziet balona tehniskā stāvokļa pārbaudes process. Tāpat būtiski ir atzīmēt, ka visi Intergaz darbinieki, kuru pienākumos ietilpst gāzes balonu uzstādīšana, ir augsti kvalificēti eksperti gāzes piegādes jautājumos, un klients var būt pilnīgi pārliecināts, ka viss process līdz pat gāzes balona pieslēgšanai tiks veikts saskaņā ar augstākajiem drošības standartiem.

Gāzes balonu uzpildišanas process - SIA Intergaz

Intergaz – legāli un droši

Kā jau iepriekš minējām, Intergaz ir viens no tikai dažiem piegādātājiem Latvijā, kuram ir savs gāzes terminālis un PTAC sertificēta līnija gāzes balonu tehniskai pārbaudei un uzpildīšanai.

Mūsdienās klienti nereti pasūta sadzīves gāzes balonus no nelegāliem piegādātājiem, kuri Lietuvā vai Polijā uzpērk jau iepriekš uzpildītus gāzes balonus un pārdod tos tālāk Latvijā. Bieži vien šie nelikumīgie gāzes balonu piegādātāji nemaksā nodokļus, tāpēc tie var piedāvāt zemāku cenu par gāzes baloniem. Šāda rīcība, diemžēl, ir ne tikai nelikumīga, bet arī riskanta gāzes balonu lietotājam, jo šādi iegādātiem gāzes baloniem netiek veiktas tehniskās pārbaudes, un tie var būt ļoti sliktā tehniskā stāvoklī, kas, savukārt, var veicināt gāzes noplūdi no balona.

SIA Intergaz gāzes balonu uzpildīšanas process

BBQ gāzes baloni

Intergaz klientiem piedāvā arī iespēju iegādāties īpaši grilam un barbekjū paredzētus gāzes balonus, kas aktuāli ir tieši siltajā sezonā, kad ir patīkami nedēļas nogales un vakarus pavadīt dārzā, ģimenes un draugu kompānijā baudot ērti uz grila pagatavojamus ēdienus. Grila un barbekjū gāzes balonus Intergaz piedāvā piegādāt Rīgā, Jūrmalā un Daugavpilī, un to cena, ja tukšā tara pieejama pašam, ir 19,50 eiro, savukārt, kopā ar specifisko gāzes balonu cena ir 99,50 eiro.

Grilam un barbekjū paredzētie gāzes baloni izgatavoti no īpaša kompozītmateriāla, kurš ir noturīgs pret koroziju – gāzes balona iekšpusē neveidosies rūsa, kas varētu ietekmēt gāzes kvalitāti. No kompozītmateriāla izgatavotais gāzes balons ir viegls - tukša gāzes balona svars ir tikai 5,45 kg ar epoksīda sveķiem piesūcināto stikla šķiedras pavedienu dēļ. Šie baloni ir aprīkoti ar Quick+ sistēmu, tāpēc nepieciešamas tikai 5 sekundes, lai balonu savienotu ar grilu.

Gāzes baloni grilam un barbekjū

Vairāk par mums

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Ja interesējies arī par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni vai baloniem, sazinies ar Intergaz! Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši Tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu! Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams pieteikt pa tālruņa numuru 1804 vai aizpildot veidlapu mūsu mājaslapa.