Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

January 29, 2015

Jaunie gāzes baloni — pāreja uz jaunajiem balonu standartiem

Jaunais gads ir sācies ar pārmaiņām. Ir stājies spēkā likums, saskaņā ar kuru no 2015.gada 1.aprīļa ir aizliegta pēc PSRS standartiem izgatavoto gāzes balonu pārdošana un uzpildīšana. Šie baloni neatbilst modernajiem Eiropas Savienības drošības noteikumiem un normām, kā arī tehniskiem raksturlielumiem.

gāzes balonu piegāde. gāzes baloni.

Pagājušajā gadā mēs jau rakstījām par veco 50 litru gāzes balonu nomaiņu ar jauniem baloniem:

Par likumu par vecajiem 50 litru gāzes baloniem

Šodien ir īstais brīdis pastāstīt par visiem sīkumiem un niansēm, kas saistīti ar pāriešanu uz jaunajiem gāzes baloniem.

Kādēļ ir jāmaina vecie gāzes baloni?

Vecie gāzes baloni, kas ražoti pēc vecajiem PSRS standartiem, ir izgatavoti no tāda tērauda, kas neatbilst mūsdienu drošības noteikumiem. Turklāt tie ir pietiekami smagi, tādēļ balonu loģistikai ir nepieciešami lieli resursi, savukārt tas negatīvi ietekmē apkārtējo vidi.

Vēl viens būtisks faktors: vecā parauga gāzes baloni, kuri nepārtraukti tiek ekspluatēti, bieži vien netiek pienācīgi apkopti, tādēļ lai tie neradītu draudus apkārtējiem, baloni ir jāizņem no aprites un jānomaina ar jauniem, daudz drošākiem baloniem.

Jauno gāzes balonu priekšrocības

Pirmkārt, tērauds, no kura izgatavoti jaunie gāzes baloni, atbilst visiem ES standartiem.

Tas ir izturīgāks un paaugstina balonu drošību jums un jūsu tuviniekiem.

Otrkārt, jaunie gāzes baloni ir aprīkoti ar drošākas konstrukcijas ventiļiem, kas samazina to lietošanas risku līdz minimumam.

Jūs uztraucaties par to, ka jums vajadzēs daudz biežāk uzpildīt gāzes balonu? Informācijai: vidēji 46 litru gāzes balona pietiek četriem mēnešiem, 27 litru balona pietiks apmēram diviem mēnešiem. Protams, tas būs atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, no tā, cik bieži jūs izmantosiet gāzi.

gāzes baloni. gāzes balonu piegāde un uzstādīšana. Intergaz.

Kā noteikt, kurš gāzes balons ir jānomaina, un ko darīt ar veco gāzes balonu?

Ja jūs vēl neesat nomainījuši savu gāzes balonu, tad apskatiet to. Ja jūs uz gāzes balona ieraudzīsiet pī zīmi (π) un skaitļu virkni, tad balons NAV jāmaina. Protams, tas nav visprecīzākais paņēmiens, lai noteiktu, vai gāzes balons patiešām ir jāmaina. Lai precīzi uzzinātu, vai jums vecais gāzes balons ir jānomaina ar jaunā parauga gāzes balonu, sazinieties ar uzņēmumu Intergaz, piezvanot pa tālruni 1804.

Veco gāzes balonu jūs varat nodot uzņēmumam Intergaz, izmantojot veco balonu nomaiņas programmu. Piedaloties šajā programmā un nododot mums savu veco, 50 litru gāzes balonu, jūs saņemsiet atlaidi - četrus eiro - jaunā balona iegādei uzņēmumā Intergaz.

Jāpiebilst, ka, iegādājoties jauno gāzes balonu uzņēmumā Intergaz, jums nevajadzēs iegādāties jaunu papildu aprīkojumu balona pieslēgšanai. Intergaz ir izveidojis maksimāli vienkāršu pāriešanu uz jaunajiem baloniem, saglabājot jaunajiem baloniem standarta vītni, un tas nozīmē, ka jums nebūs jāmaina vecais reduktors.

gāzes balonu piegāde un uzstādīšana

Atgādinām, ka vecos gāzes balonus jūs varat lietot līdz 2015.gada 30.jūnijam, pēc šī datuma gāzes piegādātāji vecos balonus vairs neuzpildīs.

Uzzināt Jauno gāzes balonu cenas jūs varat uzzināt šeit.

Ja jums vēl ir kādi jautājumi par veco gāzes balonu nomaiņu ar jaunajiem, jūs varat piezvanīt mums pa tālruni 1804 vai uzdot jūs interesējošo jautājumu, uzrakstot ziņu mūsu vietnes čatā.

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (2 vērtējumi, vidējais: 3.50 no 5)


Notiek ielāde…