Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

October 22, 2014

Аutogāze - Par un Pret


Mēs jau vairākkārt esam runājuši par autogāzes iekārtu uzstādīšanu jūsu mašīnā. Mūsu klienta atsauksme atklāj, ka autogāzes izmantošana ir ļoti izdevīga un ekonomiska.

Reāls ietaupījums ar autogāzi. Klienta atsauksme.

Šodien pastāstīsim par visiem plusiem un mīnusiem par autogāzes iekārtas uzstādīšanu jūsu mašīnā. Ceram, ka pēc mūsu raksta izlasīšanas varēsiet salikt visu pa plauktiņiem un nolemt, vai ir nepieciešams mainīt degvielas veidu.

Līdz pat šim brīdim vislielākā autogāzes izmantošanas priekšrocība ir tās cena. Šoferiem izdevumi par degvielu ir vislielākā budžeta daļa. Nemitīgi augošā benzīna cena liek autobraucējiem meklēt veidus, kā ietaupīt. Šajā gadījumā degvielas maiņa būs vislabākais risinājums.

Modernie toroidālie (apaļie) gāzes baloni kļūst aizvien lētāki. Rezerves riepām paredzētās nišas mašīnās kļūst aizvien lielākas, tas ļauj izmantot aizvien lielākus gāzes balonus. Pāreja no viena degvielas veida uz otru ir noslīpēta līdz automātiskumam, tādējādi tā ir ļoti vienkārša un ērta.

Arī apkopei tagad ir nepieciešams mazāk laika un spēka. Modernajās sistēmās no reduktora vairs nav jānolej kondensāts, bet pati gāzes iekārta nereaģēs uz gaisa filtra piesārņojumu.

Autogāzes izmantošanu atbalsta arī dabas aizstāvji, jo, izvēloties šo degvielas veidu, jūs samaziniet kaitīgo izplūdes gāzu nokļūšanu atmosfērā.

Gāzes izmantošanas priekšrocības

- Samazināta slodze mašīnas klaņa - virzuļa mehānismiem. Detonācijas iespēja samazinās līdz minimumam. Tas notiek, pateicoties augstajam gāzes oktānskaitlim (vairāk nekā 100).

- Eļļa lēnāk zaudē savas īpašības. Tā būs retāk jāmaina.

- Palielinās cilindra - virzuļa sistēmas darbības laiks. Tas notiek, jo eļļa, pateicoties gāzei, nenomazgājas no cilindra sieniņām.

- Palielinās attālums, kuru iespējams nobraukt bez papildus degvielas uzpildes. Var ērti, ar vienu klikšķi pārslēgties no viena degvielas veida uz otru tieši braukšanas laikā.

- Samazinās piededžu apjoms.

Starp citu, vēl viena gāzes izmantošanas priekšrocība ir tā, ka gāzes uzpildes stacijās parasti nav rindu. Jūs ietaupīsiet arī savu laiku un nervus.

Gāzes izmantošanas trūkumi

- Maksa par autogāzes iekārtas uzstādīšanu.

- Automašīnas svars palielinās par 10-30 kg.

- Vecajās sistēmās bieži jāmaina gaisa filtrs un laiku pa laikam no reduktora ir jānolej kondensāts.

- Aukstā laikā ir zināmas grūtības iedarbināt mašīnu. Šo problēmu var atrisināt, ja motoru iedarbina, izmantojot benzīnu, un pēc sasilšanas mašīnu pārslēdz uz gāzi.

Mēs apskatījām acīmredzamās un svarīgākās autogāzes izmantošanas priekšrocības un trūkumus. Lai plašāk izprastu šo degvielas veidu, iesakām izlasīt mūsu rakstu:

Pieci mīti par autogāzi

Svarīgi! Ja esat nolēmis uzstādīt gāzes iekārtu, izmantojiet tikai speciālistu pakalpojumus. Tas jums vēlāk ļaus ietaupīt būtisku naudas summu.

Labs jaunums tiem, kuri jau lieto vai tikai plāno lietot autogāzi! Uzņēmums Intergaz plāno tuvākajā laikā sākt piedāvāt atlaižu kartes, kuras darbosies uzņēmuma Trest uzpildes stacijās. Tagad uzpildīt degvielu būs vēl izdevīgāk!

Nelaidiet garām iespēju kļūt par vienu no pirmajiem īpašo Intergaz atlaižu karšu īpašniekiem! Sekojiet mūsu jaunumiem www.facebook.com/intergazlv

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (1 vērtējumi, vidējais: 4.00 no 5)


Notiek ielāde…