Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

August 21, 2015

Nopelni kopā ar Intergaz!

Lieliskas ziņas no uzņēmuma Intergaz - tagad jūs kopā ar mums varat ne tikai mājās baudīt siltumu un omulību, bet arī papildināt savu ģimenes budžetu. Tas ir iespējams, pateicoties mūsu jaunajai programmai „Nopelni kopā ar Intergaz”, kurā piedaloties jūs ne tikai palīdzēsiet labam paziņam vai draugam izvēlēties labāko apkuri privātmājā, bet arī nopelnīsiet nelielu naudas bonusu.

 

Programmas „Nopelni kopā ar Intergaz” darbības princips ir vienkāršs: jūs reģistrējaties mūsu sistēmā un ierakstiet tā cilvēka kontaktus, kuram varētu būt interese par gāzes apgādes sistēmas uzstādīšanu privātmājā. Mēs sazināmies ar viņu un, ja tālāk jūsu ieteiktais cilvēks paraksta ar mums līgumu par gāzes apgādes sistēmas uzstādīšanu, jūs bankas kontā saņemat 50 eiro.

 

Programma „Nopelni kopā ar Intergaz” ir lieliska iespēja ikvienam. Pirmkārt, jūs varat palīdzēt saviem draugiem, radiniekiem, kolēģiem vai paziņām izvēlēties apkuri. Otrkārt, jūs ar ļoti nelielu piepūli varat papildināt savu ģimenes budžetu. Svarīgākais - jums nav jābūt mūsu uzņēmuma klientam, lai piedalītos programmā.

 

Kādēļ ir vērts ieteikt konkrēti apkuri, kurā izmantota sašķidrinātā gāze?

  • Tas ir ērti. Nav jātērē jūsu dārgais laiks iekurināšanai un krāsns tīrīšanai.

  • Tā ir droša un ekoloģiski tīra apkure.

  • Jums ir iespēja mājā iestatīt temperatūru, kas ir piemērota jūsu dzīves veidam, atbilst gada laikam un āra temperatūrai.

 

Ir vērts atcerēties, ka viena no lielākajām šī apkures veida priekšrocībām ir tās pilnīga autonomija un neatkarība.

 

Plašāk par sašķidrinātās apkures priekšrocībām jūs varat lasīt mūsu iepriekšējā rakstā

 

PIECI IEMESLI, KĀDĒĻ APKURE AR SAŠĶIDRINĀTO GĀZI IR LĀBĀKĀ IZVĒLE

 

Ieinteresēja? Tad atveriet hipersaiti http://partner.intergaz.lv, reģistrējieties un sūtiet mums to cilvēku kontaktus, kuriem, pēc jūsu domām, būs piemērota apkure ar sašķidrināto gāzi. Visu pārējo mēs izdarīsim jūsu vietā. Ja jums ir radušies jautājumi, jūs tos varat uzdot tiešsaistē mūsu interneta vietnē vai arī piezvanot pa telefonu 1804.

 

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (Pagaidām vērtējumu nav)


Notiek ielāde…