1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Intergaz lifehacker. Кā ietaupīt elektroenerģiju.

Uzņēmums Intergaz ļoti novērtē visas vēstules, kuras saņem no saviem klientiem. Tā kā saņemam no jums daudz vērtīgu padomu, tad nolēmām izveidot atsevišķu rubriku Lifehacker.

Tagad jūs varat mūsu rubrikai sūtīt noderīgus padomus, un mēs labprāt tos publicēsim savā interneta vietnē, lai šo informāciju var izlasīt visi mūsu lasītāji.

Šodien pastāstīsim jums par to, kā taupīt elektrību un samazināt maksu par elektroenerģiju.

1. Nomainiet vecās spuldzītes pret energotaupīgām

Кā ietaupīt elektroenerģiju-1

Ja jūs kaut kādu iemeslu dēļ līdz šim brīdim to neesat izdarījis, tad noteikti iesakām labot situāciju. Šādas spuldzītes kalpos desmit reizes ilgāk un patērē piecas reizes mazāk enerģijas, tādējādi tās atmaksājas gada laikā.

2. Lietojiet tehniku pareizi

Кā ietaupīt elektroenerģiju-2

Lai velti netērētu elektrību, pirms sagatavotā ēdiena ievietošanas ledusskapī atdzesējiet to līdz istabas temperatūrai. Neturiet ilgi atvērtas ledusskapja durvis. Lietojiet pusielādes režīmu veļas mašīnā vai trauku mazgājamajā mašīnā, ja jūs mazgājiet nelielu veļas vai trauku daudzumu.

3. Nelieciet savai tehnikai jūs „gaidīt”

Кā ietaupīt elektroenerģiju-3

Tehnika, kas darbojas gaidīšanas režīmā, patērē enerģiju. Iedomājieties, cik „tukšas” elektrības jūs patērējat, ļaujot datoram darboties „snaudas” režīmā. Vislabākais variants ir atvienot no kontaktligzdām visas ierīces, kuras jūs nelietojat, vai arī to darīt brīdī, kad ejat prom no mājām.

4. Savlaicīgi pārdomājiet kontaktligzdu izvietojumu mājā

Кā ietaupīt elektroenerģiju-4

Var šķist dīvaini, taču pagarinātāju lietošana palielina elektrības zudumus. Pārbaudiet, cik daudz pagarinātāju tiek lietots jūsu mājā. Vai patiešām jums visi ir vajadzīgi?

Šos padomus jūs varat izmantot jau šodien un novērtēt rezultātus, kuri nebūs ilgi jāgaida!

Sūtiet mums savus noderīgos padomus, kuri palīdzēs ietaupīt, iekārtot māju, dārzu vai arī viegli veikt kādus remontdarbus.