Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

December 23, 2014

Autogāze. Lietošana ziemā


Līdz ar ziemas iestāšanos degvielas patēriņš palielinās, tātad pieaug arī tēriņi par benzīna iegādi. Daudzi šoferi meklē risinājumu šai problēmai un bieži vien aizdomājas par auto gāzes izmantošanu.
 
Vērtējot šī degvielas veida priekšrocības un trūkumus, bieži nākas dzirdēt kritiskus vārdus, īpaši ziemā.
 
Mēs jau rakstījām par populāriem mītiem par autogāzes lietošanu un minējām faktus, kuri tos atspēko.
 
PIECI MĪTI PAR AUTOGĀZI
 
Tāpat esam runājuši arī par auto gāzes lietošanas priekšrocībām un trūkumiem.
 
AUTOGĀZE - PAR UN PRET
 
Tomēr šodien vēlamies vēlreiz aktualizēt šo tēmu un parunāt par autogāzes lietošanu ziemā.
 
Tiek uzskatīts, ka zemās temperatūrās gāze tilpnē sasalst un to nav iespējams izmantot, taču šāda ideja ir aplama.
 
Jāzina, ka propāna sasalšanas temperatūra ir - 187 grādi, savukārt butānam tā ir - 138,3 grādi. Tādēļ Jūs varat būt mierīgi: ziemas maisījums salā neradīs problēmas, jo, kā redzams, degvielas sasalšana vienkārši nav iespējama. Auto gāzi ziemā var lietot tieši tāpat kā jebkurā citā gadalaikā.
 
Ja jūs tomēr bažījaties par to, ka mašīnu salā nevarēs iedarbināt, tad paziņojam, ka vispirms mašīna tiks iedarbināta, izmantojot benzīnu, uz autogāzi tās pārslēgsies tikai tajā brīdī, kad reduktora temperatūra sasniegs 35 grādus. Tādējādi pirms došanās ceļā jums patiešām nebūs nekādu problēmu.


Neaizmirstiet arī par citām auto gāzes priekšrocībām, jo tās lietošana palīdz ne tikai ietaupīt naudu. Tās ir arī rūpes par apkārtējo vidi, jo gāzei nav tādu kaitīgu piemaisījumu, kādi ir benzīnam. Turklāt gāzei ir vairākas priekšrocības, kuras labvēlīgi ietekmē motoru un spēj paildzināt automašīnas ekspluatācijas laiku.
 
Par visām auto gāzes priekšrocībām jūs varat izlasīt mūsu rakstā:

AUTO GĀZE - SVARĪGĀKĀS PRIEKŠROCIBAS AUTO ĪPAŠNIEKAM

Un, visbeidzot, uzņēmuma Intergaz speciālistu padoms.

Ja ziemā tomēr saskaraties ar biežu pārslēgšanos no gāzes uz benzīnu, vispirms pārbaudiet sprauslu un reduktora temperatūras sensorus. Ja braukšanas laikā reduktora temperatūra samazinās, iespējams, mašīnai ir vāja reduktora vai gaisa slūžejas apsilde.
 
Šādā gadījumā iesakām iestatīt augstāku temperatūru, pie kuras notiek automātiska pārslēgšanās uz gāzi, vai arī pārslēgt gāzes izmantošanu manuāli pēc tam, kad mašīna ir pietiekami uzsilusi.
 
Lai pilnībā pārbaudītu sistēmu, apmeklējiet auto gāzes ierīkošanas speciālistus, tas ļaus ātri noskaidrot problēmas iemeslu un to novērst.
 
Atgādinām, ka auto gāzes iekārtas uzstādīšanu vajadzētu uzticēt tikai pārbaudītiem un uzticamiem speciālistiem.

Gadījumā, ja vēlaties uzzināt, cik jūs varētu ietaupīt, nomainot benzīnu ar autogāzi, piedāvājam apmeklēt mūsu vietni. Tur jūs atradīsiet ērtu kalkulatoru un varēsiet aprēķināt ietaupījumu, kas radīsies, izmantojot auto gāzi.
 

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (Pagaidām vērtējumu nav)


Notiek ielāde…