1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Intergaz Lifehacker. Kā siltināt māju?

Pirmais aukstums jau pavisam drīz būs klāt, un, ja jūs vēl neesat izlēmis par labu visērtākajai Intergaz apkurei, tas šis raksts rubrikā Lifehacker ir domāts tieši jums. Šodien uzzināsiet, kā sagatavot māju ziemai, siltinot to paša spēkiem.

1. Likvidējiet siltuma noplūdes avotus

замена уплотнителя пластиковых окон

Ja jūs rūpīgi sekojat mūsu blogam, tad ziniet, ka nehermētiska māja zaudē siltumu. Pievērsiet uzmanību logiem - tie ir pirmais siltuma zudumu avots. Parūpējieties par visu spraugu likvidēšanu. Pie rāmjiem pielīmējiet blīvējumu. Neaizmirstiet arī par telpu zem palodzes. Ir jēga pievērst uzmanību arī šai vietai.

Pievērsiet uzmanību arī ārdurvīm. Jūs varat pat neievērot, ka dārgais siltums aizplūst no mājas tieši pa dzīvokļa ieeju. Pārbaudiet centimetru pēc centimetra, vai tur nav kādas spraugas.

Pēc logu un durvju siltināšanas mājā kļūs jūtami siltāk.

2. Radiatoram izveidojiet reflektoru

отражатель радиатора

Izveidojiet vienkāršu reflektoru no kartona, ap kuru ir aplikta folija, un novietojiet to aiz radiatora. Tādējādi siltums no radiatora nesildīts sienu, bet atstarosies no reflektora telpas virzienā.

3. ieklājiet paklājus un aizdedziniet sveces

интерьер-с-коврами

Lai nebūtu jāstaigā pa aukstu grīdu, ieklājiet krāsainus un pūkainus paklājus, kuri ne tikai rotās jūsu interjeru, bet arī neļaus salt jūsu kājām. Sveces mājā radīs omulīgu, intīmu gaisotni, kā arī mazliet sildīs telpu.

4. Aizveriet dūmvadu

Ja mājā ir kamīns vai krāsns, noteikti slēdziet dūmvadu laikā, kad jūs to nelietojat. Pretējā gadījumā siltais gaiss no mājas pilnīgi brīvi plūdīs prom.

5. Padomājiet par sienu un grīdas siltināšanu

Iespējams, šobrīd vairs nav jēgas sākt remontu, lai siltinātu sienas un grīdu. Taču jums būtu jāpadomā, vai par to nav jāparūpējas jaunajā sezonā. Ar ģipškartonu siltinātas sienas, silta apsildāmā grīda un, protams, jauna Intergaz apkure - un nekāds sals jūs vairs nespēs nobaidīt.

Neaizmirstiet saģērbties siltāk un atsūtīt mums savas idejas un pārdomas par to, kā ātri siltināt māju, e-pasts:lifehack@intergaz.lv