1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Intergaz lifehacker. Kā atvieglot krāsošanas procesu?

Rubrika Intergaz Lifehacker ir izveidota īpaši tam, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Līdz šim mēs jau sniedzām padomus par to, kā taupīt elektrību, gāzi un ūdeni, kā saglabāt ģimenes budžetu, nemazinot komforta līmeni.

Plašāk par to lasiet Intergaz Lifehacker iepriekšējos rakstos, kurus var atrast šeit: http://www.intergaz.lv/ru/novosti

Šodien mēs vēlamies parunāt par remontu mājās un pastāstīt, kā var atvieglot krāsošanas procesu grūti aizsniedzamās mājokļa vietās.

Intergaz lifehacker. Kā atvieglot krāsošanas procesu? 1

Kā nokrāsot balkonu vai karnīzi?

Lai krāsotu tādas grūti aizsniedzamas vietas kā balkonu un karnīzi, var izveidot īpašu otu. Šim nolūkam caurulē, kas ir saliekta leņķī, ir jāievieto jums nepieciešamā izmēra ota. Tādējādi jūs varēsiet aizsniegt vistālākos stūrus un vienmērīgi nokrāsot izvēlēto posmu.

Kā nokrāsot cauruli gar sienu?

Ja jums ir jānokrāso caurule, kas stiepjas gar sienu vai arī atrodas stūrī, lietojot otu, jūs riskējat sabojāt sienu. Šim nolūkam iesakām pašiem pagatavot cimdu no jērādas (iespējams, jums mājās kaut kur glabājas nevajadzīgs kažoks). Šo cimdu uzvelk ar spalvu uz ārpusi un iemērc krāsā. Tālāk viss, kas jums ir nepieciešams, uzmanīgi pārvietoties gar cauruli, vienmērīgi nokrāsojot to no visām pusēm.

Kā aizsargāties no krāsas pārlīšanas pāri bundžas malām?

Veicot krāsošanas darbus, jūs, visticamāk, saskaraties ar problēmu, ka krāsa sakrājas uz bundžas U veida malām. Šāda krāsas krāšanās var būt bīstama, jo krāsa var pārlīt pāri bundžas malām un sabojāt virsmu, uz kuras tā atrodas. Turklāt jūs varat paņemt budžu rokās, nosmērēties vai nopilināt grīdu. Lai izvairītos no šādām nepatikšanām, ar caurumotāju izveidojiet caurumiņus bundžas U veida malās. Tādējādi krāsa, kas tur uzkrājas, līs atpakaļ bundžā.

Pievērsiet uzmanību tam, ka šis paņēmiens nederēs, ja jūs lietojiet biezu krāsu, jo pēc tam, kad pabeigsiet darbu un aizvērsiet vāciņu, gaiss cauri spraudziņām iekļūs bundžā un jūsu krāsa sacietēs, tā kļūstot nederīga lietošanai.

Strādājot ar biezu krāsu, jūs grīdas virsmu no krāsas pārlīšanas varat aizsargāt, ja pie bundžas pielīmēsiet plastmasas trauku (svarīgi, lai trauks būtu blīvs). Tādējādi pārlijusī krāsa nokļūs traukā, bet, ja jūs pārnēsāsiet pašu bundžu, aiz jums nepaliks piles.

Mēs ceram, ka šie daži padomi palīdzēs jums krāsošanas darbos. Ja arī jums ir savas viltības, sūtiet tās mums uz e-pastu lifehack@intergaz.lv, mēs ar prieku par tām pastāstīsim saviem lasītājiem.