Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

September 26, 2014

Intergaz zīmola maiņa - kā tas notika

 

Vai Jūs esat pamanījuši kompānijā Intergaz notikušās pārmaiņas?!

Modernajā pasaulē nedrīkst apstāties, viss plūst un mainās ļoti strauji un, ja netiek sekots izmaiņām, var nokļūt mūžīgajos atpalicējos. Lai varētu apmierināt savu klientu vēlmes, kā arī maksimāli uzlabot servisu un apkalpošanas kvalitāti, uzņēmums Intergaz pieņēma lēmumu par nepieciešamību mainīt zīmolu.

Mēs šo tēmu jau pieminējām vienā no mūsu rakstiem:

Aleksandrs Karevs, Intergaz mārketinga direktors

Taču, tā kā ir izdarīts daudz, šodien mēs vēlamies pastāstīt tieši par to, kādas izmaiņas notika ar uzņēmuma vizuālo tēlu, jo šādas izmaiņas parasti tiek pamanītas uzreiz.

Viss sākās ar ideju un izpratni par nepieciešamajām pārmaiņām, kā arī ar svarīgāko jautājumu - ar ko sākt? Mēs nolēmām neizgudrot velosipēdu un sākt ar vissvarīgāko - ar logotipa maiņu, jo tas ir pirmais, ko jūs redzat, sazinoties ar uzņēmumu.

Nosaukums Intergaz pasaulē ir visai izplatīts, arī uzņēmumu logotipi ir līdzīgi, visbiežāk tajos ir attēlota uguns liesma. Lai mūsu klienti neapjuktu un varētu viegli atpazīt mūsu uzņēmumu, tika nolemts kardināli mainīt logotipu.

Logotipa izveidošana izrādījās ilgāka, nekā mēs to bijām iedomājušies. Šim projektam tika piesaistīti dažāda līmeņa dizaineri, kas mums piedāvāja dažādus logo variantus. Mēs izvirzījām mērķi izveidot logotipu, kas pilnībā atainotu mūsu uzņēmuma darbu, būtu saprotams un viegli atpazīstams.

Un pat pēc tam, kad mēs bijām izvēlējušies logotipa attēlu, nācās veikt lielu darbu, izvēloties fontu.


 

Galu galā mēs izvēlējāmies to, ko jūs redzat patlaban - sašķidrinātās gāzes pilienu, produktu, kuru mūsu uzņēmums piegādā tūkstošiem klientu. Jaunais logotips ataino mūsu gatavību mainīties un nemitīgu kustību pretim jaunām virsotnēm.

Plašāk par logotipa maiņu jūs varat lasīt mūsu blogā.

Lūk, mūsu jaunais logotips!

Protams, logotipa izstrāde ir apsveicama, taču ar to nepietiek, lai nodrošinātu labu un kvalitatīvu mūsu klientu apkalpošanu.

Internetā mēs pavadām aizvien vairāk laika, tas zināmā mērā atvieglo mūsu dzīvi, tādēļ mēs sapratām, ka ir pilnībā jāmaina mūsu korporatīvā vietne, kura jau sen neatbilda mums un mūsu mērķiem.

Mums bija vēlme padarīt vietni maksimāli ērtu, saprotamu un vienkāršu mūsu klientiem, tādēļ tās izstrāde ilga teju gadu. Rezultātā mēs ieguvām jaunu dizainu, kas nenovērš uzmanību no svarīgākā, ērtu navigāciju, kas ļauj īsā laikā atrast jūs interesējošo informāciju un vienu jauninājumu - blogu, kur jūs varat atrast daudz noderīgas un interesantas informācijas.

Viss padarītajam ir labi rezultāti, šobrīd mūsu vietnes apmeklējumu skaits runā pats par sevi, bet mūsu esošie un potenciālie klienti diezgan bieži stāsta, ka mūsu jaunā vietne tagad izskatās daudz labāk un ir kļuvusi daudz ērtāka lietošanā.


Un kaut arī varētu šķist pietiekami vien dzirdēt labas atsauksmes, mēs nevēlamies apstāties pie sasniegtā. Mēs plānojam jau tuvākajā laikā vietnē veikt nelielas korekcijas, kas vēl vairāk atvieglos darbu tajā.

Iesāktās pārmaiņas vairs neļauj mums apstāties. Kā uzņēmums, kas nodarbojas ar sašķidrinātās gāzes piegādēm, mēs nevarējām atstāt bez ievērības arī mūsu autogāzes uzpildes moduļus, kas ir uzstādītas piemūsu partneriem - TREST un Viada. Šobrīd mēs izstrādājam to jaunu risinājumu un drīzumā mūsu klienti ieraudzīs pilnīgi jaunus un daudz modernākus autogāzes moduļus, kuru lietošana būs viegla un ērta.

Starp citu, vai jūs esat gatavi tam, ka 2015.gada 1.janvārī stājās spēkā likums, kas ierobežo veco 50 litru gāzes balonu lietošanu?

Mēs šo jautājumu risinām ļoti atbildīgi, un 2015.gadā mūsu klienti saņems mūsu jaunos, 27 litru zilos balonus, kuri atbildīs visiem jaunajiem standartiem.

Jau nu jūs vēl neesat dzirdējuši vai arī esat piemirsuši par jauno likumu, tad gaidām ‘jūs mūsu blogā:

Par likumu par 50 litru gāzes baloniem

Protams, šī ir tikai neliela daļa no notikušajām izmaiņām, taču mūsu plāni ir lieli. Sekojiet mums, iesakiet savas idejas komentāros un uzziniet visu par jaunumiem un turpmākajiem patīkamajiem pārsteigumiem no Intergaz.

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (1 vērtējumi, vidējais: 5.00 no 5)


Notiek ielāde…