Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

December 23, 2014

Intergaz kalendārs 2015.gadam

Pavisam drīz vienu gadu nomainīs cits, un sāksies jauna dzīves lappuse. Nav jāpārdzīvo, jo nākamais gads noteikti nesīs kaut ko jaunu, piemēram, jaunu kalendāru, kuru laidis klajā uzņēmums Intergaz.
 
Mēs mīlam pārmaiņas, par to jau rakstījām savā blogā:

INTERGAZ ZĪMOLA MAIŅA - KĀ TAS NOTIKA

Tādēļ gadu mija ir vieni no mūsu mīļākajiem svētkiem, jo tas ir brīnišķīgs iemesls izdarīt kaut ko neparastu. Šoreiz mēs nolēmām izveidot unikālu kalendāru jaunajam, 2015.gadam.
 
Izvēlēties mazākās pretestības ceļu – tas neattiecas uz mums! Mēs nolēmām savam kalendāram radīt pilnīgu jaunu gleznu. Savu īpašo gleznu nolēmām pasūtīt Daugavpils māksliniecei Karīnai Savoņenko.  
 
Karīna bija ļoti pārsteigta par šādu neparastu pasūtījumu un oriģinālu ideju kalendāram. Jo reti kurš var palepoties ar jaunradītu gleznu, parasti visi izmanto kaut ko gatavu. Mūsu ideja viņai šķita interesanta, un māksliniece uzreiz ķērās pie darba.


Veidojot gleznu, Karīna mums sūtīja fotogrāfijas, tas vairoja ziņkārību un nepacietīgu vēlēšanos ieraudzīt gala rezultātu.
 
Glezna tapa dažu dienu laikā, un pavisam drīz mēs saņēmām gatavā darba foto! Glezna izdevās spilgta, ar jēgu un prātā paliekoša, tieši tāpat kā mēs! 🙂

Pēc gleznas saņemšanas uzreiz sākām gatavot lielus sienas un mazus galda kalendārus, kuri ar savām krāsām priecēs visu gadu!
 
Starp citu, pirmie kalendāri jau ir novietoti goda vietā!

Uzņēmums Intergaz ļoti gaida nākamo, 2015.gadu un ir pārliecināts, kas tas mums visiem nesīs tikai labus un krāšņus notikumus, Tieši tā, kā kalendārs atnesa mums prieku jau šogad.

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (Pagaidām vērtējumu nav)


Notiek ielāde…