Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

February 12, 2015

Izmaiņas interneta vietnē. Gāzes balonu programma.

Pavisam maz laika ir atlicis līdz brīdim, kad pilnībā stāsies spēkā jaunais likums par gāzes balonu nomaiņu. No 1.aprīļa vecie 50 litru baloni vairs netiks uzpildīti, jo tie neatbilst Eiropas Savienības drošības un kvalitātes standartiem.
 
Plašāk par to jūs varat izlasīt mūsu īpašajā sadaļā.
 
PĀREJA UZ JAUNIEM GĀZES BALONIEM

Šodien mēs vēlamies pastāstīt par Intergaz piedāvājumu tiem, kuriem ir jāmaina savs ierastais gāzes balons.
 
Vispirms vēlamies pastāstīt, ka mūsu interneta vietnē intergaz.lv ir jauna sadaļa “Gāzes balonu apmaiņa”.

http://www.intergaz.lv/lv/gazes-balonu-apmaina

Šajā sadaļā mēs apkopojām vissvarīgāko informāciju par jauno likumu un atbildējām uz jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Tagad jūs varat atrast visas atbildes uz jautājumiem par to, kādēļ ir jāmaina gāzes baloni, kuri baloni ir jāmaina un ko darīt ar veco gāzes balonu?

Šajā pat sadaļā jūs atradīsiet informāciju par Intergaz piedāvājumu tiem, kuriem ir jāmaina gāzes baloni.
 
Tagad jūs varat iegādāties 27 un 46 litru balonus sadzīves vajadzībām un gāzes plītīm.
 
Vēlamies uzreiz pateikt, ka 46 litru gāzes balons kalpos vidēji četrus mēnešus, 27 litru balons darbosies apmēram divus mēnešus.

Jaunajā sadaļā jūs varēsiet arī noformēt pasūtījumu jauna gāzes balona iegādei. Labs jaunums no Intergaz! Nododot savu veco gāzes balonu, jūs saņemsiet 4 eiro atlaidi jauna balona iegādei!
 
Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem tiešsaistes režīmā mūsu interneta vietnes tērzētavā, kā arī pa tālruni 1804.
 
Atgādinām, ka vecos gāzes balonus jūs varat lietot līdz 2015.gada 30.jūnijam. No 1.jūlija vecos balonus vairs nevarēs uzpildīt. Parūpējaties par gāzes balonu savlaicīgu apmaiņu kopā ar Intergaz.

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (Pagaidām vērtējumu nav)


Notiek ielāde…