Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

November 21, 2014

Gāzes balonu pasūtīšana mājām tikai ar diviem peles klikšķiem.

Uzņēmuma Intergaz interneta vietnē ir ieviests jaunums. Tagad laiku, kuru jūs tērējat gāzes balonu pasūtīšanai uz mājām, var samazināt līdz dažiem peles klikšķiem.

Kā tas ir iespējams?

Jums tikai jāaizpilda pieteikums, kurā ir daži punkti, un mēs piegādāsim pasūtījumu jau pēc dažām stundām.

Jums vairs nebūs jāmeklē gāzes balonu piegādātāja telefonu un jākavē savi darbi. Ietaupiet laiku kopā ar uzņēmumu Intergaz.

Kādēļ ir vērts izvēlēties tieši Intergaz?

Intergaz ir drošs uzņēmums, kas garantē precīzu un ātru jūsu pasūtījuma piegādi.

Intergaz ir:

- vairāk nekā 15 gadu ilga pieredze,

- profesionāli darbinieki,

- izstrādāti kvalitātes standarti.

Izvēloties mūs, jūs saņemsiet tikai vislabākos un izdevīgākos piedāvājumus augstākās kvalitātes gāzei, kura atbilst visiem drošības standartiem.

Kā pasūtīt

Lai pasūtītu gāzes balonu uz mājām, jums ir jāatver hipersaite http://www.intergaz.lv/ru/gazovie-baloni un jānospiež poga veikt pasūtījumu.

gāzes balonu piegāde. Gāzes baloni. Piegāde uz mājam. Gāzes balons.

Atvērtajā pasūtījuma formā ierakstiet savu vārdu, telefona numuru un adresi, kā arī izvēlieties jums nepieciešamo balona tilpumu.

gazes-balonu-piegade-majam

Ja jūs neesat pārliecināti vai neziniet, cik lielu balonu vēlaties nopirkt, tad iesakām apskatīt gāzes balonu cenas, tās ir atrodamas tieši zem pogas veikt pasūtījumu.

Pēc pogas veikt pasūtījumu nospiešanas dažu minūšu laikā ar jums sazināsies uzņēmuma Intergaz pārstāvis, lai vienotos par visizdevīgāko gāzes balona piegādes laiku.

Gadījumā, ja jums rodas jautājumi vai priekšlikumi, jūs varat izmantot mūsu vietnē pieejamo čatu, mūsu zvanu centra darbinieki atbildēs tiešsaistē iespējami īsākā laikā.

Ar Intergaz ir viegli ietaupīt savu laiku, jo mēs par visu esam padomājuši.

1 zvaigzne2 zvaigznes3 zvaigznes4 zvaigznes5 zvaigznes (Pagaidām vērtējumu nav)


Notiek ielāde…