1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Grila un barbekjū gāzes balonu piegāde un uzstādīšana

Šobrīd, siltajā sezonā, kā arī rudens siltākajos mēnešos nav nekā patīkamāka kā pavadīt laiku dārzā, nesteidzīgi baudot gardus ēdienus, aukstu dzērienus un atpūšoties kopā ar ģimeni vai draugiem. Īpaši aktuāli tas, iespējams, ir šogad, kad ceļošana un pulcēšanās publiskās vietās saistīta ar zināmu stresa, nedrošības un riska līmeni. Taču tiem, kam paveicies ar savu “zaļo stūrīti”, ir iespēja no slodzes un stresa atpūsties gan fiziski, gan emocionāli, izbaudot labāko, ko vasaras sezona var piedāvāt.

Intergaz ir padomājis par to, kā ikvienu kopā sanākšanu dārza padarīt vēl neaizmirstamāku – piedāvājam visiem interesentiem iespēju iegādāties īpaši grilam un barbekjū paredzētus gāzes balonus. Šos speciālos gāzes balonus piedāvājam piegādāt Rīgā, Jūrmalā un Daugavpilī, un to cena ir atkarīga no tā, vai tukšā tara pirmajā reizē jāiegādājas, vai arī tā jau pieejama pašam. Ja pieejama tukšā tara, tad barbekjū gāzes balona uzpilde izmaksās vien 19,50 eiro (19,00 eiro ar atlaidi), savukārt, ja pirmajā piegādes reizē jāiegādājas arī tukšā tara, tā izmaksās 80,00 eiro, bet kopā ar gāzi – 99,50 eiro (99,00 eiro ar atlaidi).  

Gāzes baloni grilam un barbekjū

No kā izgatavots barbekjū paredzētais gāzes balons?

baloniem, kurus izmanto sadzīves vajadzībām. Cenu atšķirība ir vienkārši izskaidrojama – tā kā barbekjū gāzes balonus izmantojam, esot brīvā dabā, nepieciešams parūpēties, lai tie ir īpaši pasargāti pret apkārtējās vides ietekmi. Šie kompozītmateriāla baloni ir izgatavoti no īpaša polimēra kompozīta – plastmasas sakausējuma, kurš ir ugunsdrošs. Tas nozīmē, ka šie baloni atklātā ugunī degs, taču nesprāgs, tādējādi garantējot pilnīgu drošību jebkurā situācijā.  

Barbekjū gāzes baloni ir arī izteikti noturīgi pret koroziju – kompozītmateriāls, no kā tie izgatavoti, nodrošina to, ka gāzes balona iekšpusē neveidosies rūsa, kas varētu ietekmēt gāzes kvalitāti. Šos balonus īpaši ērti lietojamus padara arī to vieglums – ar epoksīda sveķiem piesūcināto stikla šķiedras pavedienu dēļ tukša no kompozītmateriāla izgatavota gāzes balona svars ir vien 5,45 kilogrami. Savukārt, vēl lielāku ērtību nodrošina Quick+ sistēma, ar kuru aprīkoti kompozītmateriāla gāzes baloni – šī sistēma nodrošina to, ka nepieciešamas tikai piecas sekundes, lai gāzes balonu pievienotu grilam.

Ja vēlies iegādāties Intergaz piedāvāto barbekjū gāzes balonu, kurš saviesīgos pasākumus tavā dārzā padarīs vēl neaizmirstamākus, doties uz Intergaz mājaslapu > gāzes baloni grilam un barbekjū vai zvaniet pa bezmaksas tālruni: 20001804.