1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Esiet sveicināti mūsu jaunajā mājaslapā!

Juhū!

Mēs to esam paveikuši! Mēs esam palaiduši pilnīgi jaunu mūsu korporatīvās mājaslapas versiju! Ceram, ka jūs par šo notikumu priecājaties tikpat ļoti, cik mēs paši. Ja tā ir, tad lasiet tālāk un uzziniet, kāpēc mēs nolēmām izveidot jaunu uzņēmuma mājaslapas versiju un ko ar to vēlējāmies panākt.

intars izmanto jaunu mājas lapā versiju

Jaunās tīmekļa vietnes izstrāde sākās apmēram pirms diviem gadiem (jā, piekrītam – šis projekts aizņēma "nedaudz" vairāk laika, nekā gaidījām), taču šis laiks netika tērēts veltīgi, un mums šķiet, ka mums ir izdevies radīt patiesi ērtu, skaistu un – galvenais – informatīvu lapu, kurā jūs varēsiet atrast visu interesējošo par mūsu uzņēmuma pakalpojumiem.

Ar jaunās mājaslapas izstrādi visiem saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem vēlējāmies parādīt, ka mūsu uzņēmums ir ļoti uzticams, godīgs un, kas ir īpaši būtiski, – atvērts. Tādēļ jaunajā mūsu lapas versijā jūs varēsiet ne vien aplūkot mūsu uzņēmuma darbinieku fotogrāfijas, bet arī iepazīties ar īsu informāciju par katru Intergaz darbinieku un viņa nodarbošanos. Tagad jūs varat sajusties kā daļa no lielās un draudzīgās Intergaz ģimenes.

INTERGAZ darbinieks karte

Esam arī parūpējušies par to, lai mūsu jaunās vietnes apmeklētāji viegli varētu atrast viņus interesējošu informāciju par uzņēmuma Intergaz pakalpojumiem. Tādēļ daudzās vietnes lappusēs esam izvietojuši īpašus blokus ar visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

5 bieži uzdotie jautājumi par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu

Ja nu tomēr jums palikuši kādi neatbildēti jautājumi par mūsu uzņēmuma pakalpojumiem, mēs vienmēr priecāsimies uz tiem atbildēt. Lai ar mums sazinātos, jūs varat izmantot ļoti ērtu čatu, kas iebūvēts katrā mūsu vietnes lappusē. Vienkārši uzspiediet uz zilā aplīša apakšējā labajā stūrī, un tiks uzsākta saruna ar mūsu uzņēmuma zvanu centra operatoru:

online čats INTERGAZ

Ja nu tomēr vēlaties ar mums sazināties un uzdot savu jautājumu telefoniski, varat to izdarīt, sastādot īso bezmaksas tālruņa numuru: 1804, un zvanu centra operators jūs labprāt uzklausīs un centīsies atbildēt uz jebkuru jūsu jautājumu. Mēs ļoti ceram, ka jums patiks mūsu jaunās lapas noformējums. Ja jums rodas papildu jautājumi vai esat pamanījuši kādas kļūdas vai nepilnības jaunajā vietnē, lūdzu, ziņojiet mums par tām, sūtot vēstuli uz elektroniskā pasta adresi intergaz@intergaz.lv vai a.karev@intergaz.lv!

Liels jums paldies par to, ka esat ar mums!

Jūsu Intergaz.