1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Cik maksā gāzes balons?

Intergaz saviem klientiem nodrošina ātru, ērtu un drošu sadzīves gāzes balonu piegādi un uzstādīšanu. Šis pakalpojums pieejams daudzviet Latvijā: Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Rēzeknē un Rīgā. Sadzīves gāzes balonu cenas atšķiras atkarībā no tā, kurā pilsētā atrodaties, un balona piegādes izmaksas iespējams pāris sekunžu laikā, atbildot uz 5 vienkāršiem jautājumiem, aprēķināt Intergaz mājaslapā šeit

Kā aprēķina gāzes balona izmaksas?

Lai aprēķinātu jūsu gāzes balona izmaksas (aprēķinu veiksiet šajā Intergaz mājaslapas sadaļā), vispirms jūs izvēlēsieties, kāds gāzes balona tilpums Jūs interesē – 27 litru, 46 litru vai 50 litru gāzes balons. Pēc tam jums jāatbild uz jautājumiem par to, vai jums ir pašam savs tukšais gāzes balons un vai jūsu rīcībā ir Intergaz atlaižu karte, kā arī jānorāda savas dzīvesvietas adrese.  

Piemēram, ja vēlaties pasūtīt 27 litru gāzes balonu un ja jums ir sava tukšā tara (tukšs gāzes balons atkārtotai uzpildīšanai), bet vēl nav Intergaz atlaižu kartes, un jūs dzīvojat Rēzeknē, tad gāzes balona piegādes un nomaiņas gala cena būs tikai 16 eiro. Savukārt, ja pārējie parametri paliek spēkā, bet jums nav pašam sava tukšā tara (piemēram, ja vēlaties šo pakalpojumu izmantot pirmo reizi), tad gāzes balona piegādes un nomaiņas gala cena būs 52 eiro.  

Priekšrocības, izvēloties Intergaz gāzes balonu piegādes pakalpojumu

Ātrums

Intergaz piedāvātais sadzīves gāzes balonu piegādes pakalpojums ir vienkāršs, ātrs un operatīvs – jau iepriekš izklāstījām, kā ātri un vienkārši veikt pasūtījumu tiešsaistē Intergaz mājaslapā, bet tikpat ātra un operatīva ir arī gāzes balona piegāde jūsu mājās. Par to paldies mums saka arī klienti savās pozitīvajās atsauksmēs, piemēram: “Paldies Intergaz! Rēzeknes novadā gāzes balons tika ātri piegādāts uz mājām  - tas tika izdarīts vienas stundas laikā, tieši, kā operatore bija apsolījusi!” vai, piemēram: “Intergaz nodrošina teicamu klientu apkalpošanas servisu! Aizpildīju pieteikumu mājaslapā gāzes balona maiņai, pēc brīža ar mani sazinājās operators, ar kuru vienojāmies par piegādes laiku. Uzņēmuma speciālists ieradās norunātajā laikā, un pats uzstādīja balonu. No pieteikuma aizpildīšanas brīža līdz uzstādītam balonam tiku divu stundu laikā! Paldies Jums! Viennozīmīgi rekomendēju Intergaz pakalpojumus citiem.”

Ērtums

Intergaz pakalpojums ir ērts ne tikai ātrās gāzes balona saņemšanas dēļ, bet, galvenokārt, tāpēc, ka klientam pašam nav nekur jādodas, jāorganizē transports un jācilā gāzes balons, kas pēc tam jānogādā mājās un jāpieslēdz gāzes plītij. To visu bez maksas paveic Intergaz sertificētie gazifikācijas speciālisti – gan ātro gāzes balona piegādi mājās, gan pievienošanu gāzes plītij.  

Tā ir lieliska priekšrocība, sevišķi tāpēc, ka ne katrs no mums ir pārliecināts par savām prasmēm drošā veidā pieslēgt gāzes balonu gāzes plītij – un tas nav nepieciešams, jo Intergaz eksperti to labprāt paveiks jūsu vietā un saskaņā ar visiem drošības nosacījumiem.  

Drošība

Intergaz sadzīves gāzes baloni ir visdrošākie ne tikai tāpēc, ka uzņēmuma speciālisti paši tos atved un pieslēdz, bet, galvenokārt, tāpēc, ka Intergaz ir viens no tikai dažiem gazifikācijas uzņēmumiem Latvijā, kura ražotnē atrodas sertificētas gāzes balonu uzpildes telpas. Arī citi uzņēmumi klientiem piedāvā sadzīves gāzes balonus, taču, lielākoties, nespēj nodrošināt pilnīgu procesu izsekojamību un drošības garantiju. Intergaz sertificētās telpas, kurās notiek gāzes balonu uzpildīšana, garantē, ka process ir pilnīgi drošs - gazifikācijas eksperti ražotnē rūpīgi seko līdzi gāze balonu uzpildes procesa drošībai un tehniskajai izpildei.

Gāzes balonu uzpildes process- SIA "Intergaz"

Arī tad, ja kāds cits gāzes balonu piegādes uzņēmums gāzes balonus piedāvā par nedaudz zemāku cenu, ir būtiski par prioritāti sev nospraust augstākos pieejamos drošības standartus. Visbiežāk šie lētākie gāzes baloni tiek nodrošināti nelegāli – tie nav uzpildīti sertificētās telpās Latvijā, bet gan atvesti uz šejieni tikai pārdošanai, tāpēc produkts nav izsekojams un drošības standartu un nosacījumu izpilde izpaliek.

Intergaz – tikai apmierināti klienti!

Intergaz var lepoties ar to, ka uzņēmumam ir vairāk nekā 9000 aktīvu klientu, kuri atkal un atkal izvēlas Intergaz sadzīves gāzes balonu piegādes pakalpojumus. Daudzi no mūsu klienti nevilcinās arī savu vērtējumu par sadarbību ar Intergaz paust publiski – uzņēmuma Google My Business atsauksmju sadaļā klienti Intergaz piešķīruši augsto vērtējumu – 4,8/5!

SIA "Intergaz" klientu atsauksmes - Google My Business
SIA "Intergaz" klientu atsauksmes - Google My Business

Dažas no atsauksmēm par veiksmīgo sadarbību varējāt izlasīt jau iepriekš, bet labus vārdus par Intergaz saņemam no daudziem klientiem, piemēram, “Ļoti operatīvs serviss – uzreiz atzvana klientiem, atbild laipni, un visu iespējams ātri sarunāt!” Mūsu klienti atgriežas. Par to liecina arī šis vērtējums: “Šis nv pirmais gads, kad izmantoju Intergaz pakalpojumus ar kuriem esmu pilnībā apmierināts! Ātra piegāde un draudzīgs serviss! Paldies!”

Vairāk par Intergaz

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Kā jau iepriekš minēts, visas priekšrocības un ievērotie drošības pasākumi attiecas gan uz klientiem, kuri vēlas mājoklī vai vasarnīcā ierīkot sašķidrinātās gāzes apkuri, gan uz klientiem, kuriem nepieciešams tikai gāzes balons gāzes plīts izmantošanai.

Ja interesējies arī par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni vai baloniem, sazinies ar Intergaz! Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši Tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu! Vairāk par gāzes apkures ierīkošanu privātmājām ar gāzes tvertni vari uzzināt šeit. Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams, aizpildot veidlapu mūsu mājaslapā.