Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Autonomā gāzes apkures sistēma kotedžu ciematiem un atpūtas bāzēm

Autonomā gāzesapgādes sistēma dod iespēju izvēlēties jebkuru iepatikušos zemesgabalu – arī bez inženierkomunikācijām – lai tur būvētu kotedžu ciematu vai atpūtas bāzi. Gāzes apgādes sistēma tiek izmantota kotedžu apkurei, ūdens uzsildei un ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts.

Kā darbojas sašķidrinātās gāzes apgādes sistēma?

Autonomās gāzesapgādes sistēmas priekšrocības

1
Komforts un siltums jūsu mājā

Intergaz autonomās gāzes apgādes sistēma privātmājām un ciematiem ir viegli lietojama un strādā pēc principa «ieslēdz un aizmirsti». Vienkārši uzstādiet mājā sev tīkamu temperatūru, pārējo paveiks pati sistēma.

Autonomija

Mūsu uzņēmums veic autonomās apkures sistēmas uzstādīšanu, pieslēgšanu un apkalpošanu. Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma strādā autonomā režīmā. Privātmāju un kotedžu īpašniekiem nav pastāvīgi jāseko līdzi kurināmā atlikumam un nav jānodarbojas ar cietā kurināmā uzkrāšanu un katlu tīrīšanu.

2
3
Drošība

Autonomajā sašķidrinātās gāzes apkures un gāzesapgādes sistēmā ir integrēta mūsdienīga drošības sistēma ar kontrolventili un spiediena regulatoru, kas gadījumā, ja apkures sistēmā tiks konstatēta noplūde, tūlīt pārtrauks sašķidrinātās gāzes padevi.

Universalitāte

Sistēma ir pilnīgi ekoloģiska un universāla. Pateicoties vienotajam standartam, uzstādītā sašķidrinātās gāzes apkures sistēma var tikt izmantota arī dabasgāzei. Ja kotedžu ciemata tuvumā ir pieejama gāzes maģistrāle, pastāv iespēja ātri pāriet no sašķidrinātās gāzes uz dabasgāzi.

4

Cik izmaksā autonomā apkures un gāzes apgādes sistēma kotedžu ciematam?

Autonomās apkures un gāzes apgādes sistēmas izmaksas kotedžu ciematam tiek aprēķinātas pēc individuāla projekta . Piesakiet bezmaksas izbraucienu uz objektu, un kvalificēti speciālisti aprēķinās autonomās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanas izmaksas. Pieteikties iespējams mājaslapā vai arī.

Kotedžu ciematam paredzētās autonomās gāzesapgādes sistēmas izmaksas tiek aprēķinātas, balstoties uz individuālo projektu. Piesakiet kvalificēta speciālista bezmaksas izbraukumu uz objektu, lai izrēķinātu autonomās gāzesapgādes sistēmas izmaksas.