1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Pateicamies par mūsu produktu iegādi vietnē https://shop.intergaz.lv, ko pārvalda kompānija SIA "Intergaz" (LV51503023031)

Jums ir tiesības atteikties no šī līguma 14 kalendāro dienu laikā, nenorādot iemeslu. Lai ievērotu atteikuma tiesību termiņu, Jums jānosūta savs iesniegums par atteikuma tiesību izmantošanu līdz to darbības termiņa beigām.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam, uzrakstiet iesniegumu, kas adresēts mūsu kompānijai - SIA “Intergaz” (juridiskā adrese: Vaļņu iela 30, Daugavpils, LV-5401), uz e-pasta adresi pieteikums@intergaz.lv.

Pēc tam nepieciešams nosūtīt preci atpakaļ vai nodot to mūsu adresē - Vaļņu iela 30, Daugavpils, LV-5401 vai Jūrmalas iela 13C, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107 bez nepamatotiem kavējumiem.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 kalendārajam dienām, sākot ar dienu, kad jūs vai trešā persona, kuru jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, paziņojot pasūtījuma ID, un kura nav pārvadātājs, saņēmāt preci lietošanai.

Ja jums ir kādi papildus jautājumi vai jūs vēlaties pieprasīt naudas atgriešanu, nekautrējieties sazināties ar mums pa e-pastu shop@intergaz.lv vai pa bezmaksas tālruņa numuru 1804.

Ja Jūs atteiksieties no preces, mēs atgriezīsim visus no jums saņemtos maksājumus, tajā skaitā piegādes izdevumus (izņemot papildus izmaksas, kas radās, ja jūs izvēlējāties piegādes veidu, kurš nav vislētākais no mūsu piedāvātajiem piegādes standarta veidiem), bez nepamatotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc dienas, kad mēs būsim informēti par jūsu lēmumu atteikties no šīs preces.

Atgriešanu veiks, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru jūs izmantojāt darījuma sākumā, ja netika izteikta konkrēta piekrišana citam apmaksas veidam.

Pievēršam Jūsu uzmanību tam, ka jūs uzņematies atbildību par:

  • preces vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas citiem nolūkiem, kas nav saistītas ar to īpašībām.
  • preces kvalitātes un drošības saglabāšanu atteikuma tiesību realizācijas termiņa laikā